Jaunumi

Miķeļdiena tirdziņš

29.09.2022 - 13:00

whatsapp-image-2022-09-30-at-14-24-48-1.jpg29. septembrī - tradicionālais Miķeļdienas tirdziņš. Lielie skolas bērni pārdeva un pirka pašu gatavotus vai dabas dotus kārumus.

Pirmsskolas bērni, savukārt, bija noorganizējuši rudens ziedu izstādi! 

Paldies vecākiem, kas atbalstīja savus bērnus!

Lasīt visu ziņu galerija (10)

Meža dienas 2022

21.09.2022 09:00 - 12:00

whatsapp-image-2022-09-21-at-12-45-23.jpgMeža dienu 2022 izglītojošais pasākums “Meža dienas Cēres apkārtnē”, kuru vadīja kvalificēts mežkopis Viesturs Valdis Dreimanis, notika dažāda vecuma mežos, kur dalībnieki iepazinās ar dabā, mežā notiekošajiem procesiem, iepazina dažādas meža apsaimniekošanas darbības, uzzināja kādu koksni iegūst un kur to var izmantot. Skolēni uzzināja kāda ir veiksmīga un atbildīga meža apsaimniekošana, lai mežs nestu labumu arī nākotnē, kā jārūpējas par mežu un kāda ir  atbildīga rīcība pret mūsu dabas bagātību - mežu.


Lasīt visu ziņu galerija (15)

LVM Meža ekspedīcija

08.09.2022 09:00 - 13:30

c6fd4c17-6a71-46bd-8107-281710cf7b45.jpg8. septembrī Cēres pamatskolas 4.- 6. klases skolēni devās ekspedīcija uz mežu “Popes maršrutā ”, kurā aicināja piedalīties AS “Latvijas valsts meži” (LVM) kopā ar LU Starpnozaru izglītības inovāciju centru, LVMI "Silava" un AS "Latvijas Finieris" . Tās bija dabaszinības mežā kopīga piedzīvojuma veidā - LVM MEŽA EKSPEDĪCIJĀ!

Latvijas valsts mežu ekspedīcija bija aptuveni 2 km garš izglītojošs pārgājiens dabā ar 10 meža izziņas pieturām pieredzējušu mežsaimnieku vadībā. Skolēni iepazina meža zinātni, rēķināja koka vecumu, mērīja kokus utt. 

Ierodoties pasākuma vietā ar autobusu, skolēnus sagaidīja LVM darbinieks, kurš skolēnus iepazīstināja ar pasākuma norisi un izsniedza nepieciešamo inventāru. Klase devās mežā pa noteiktu maršrutu, pārejot no vienas pieturas uz otru. Katrā pieturā vadītājs deva skolēniem praktiskus vai radošus uzdevumus, kurus tie risināja individuāli vai grupās, iegūtos rezultātus fiksējot speciālās darba burtnīcās. Noslēgumā bērnus sagaidīja pikniks labiekārtotā atpūtas vietā ar ugunskuru, pie kura bērni varēja cept desas vai ēst ko citu. Pasākuma norisi un inventāru bez maksas nodrošināja LVM, transportu un uzkodas piknikam mežā nodrošināja paši dalībnieki. Kopējais pasākuma ilgums - 3 stundas.


Lasīt visu ziņu galerija (11)

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs

07.09.2022 09:00 - 17:00

20220907134246.jpgSkaistā 7.septembra rītā Cēres pamatskolas jauniešu iniciatīvas projekta "Pastarītis var" dalībnieki devās gan filmēšanā, gan ekskursijā. Pirmie kadri tapa skaistajā Jaunmoku pils apkārtnē. Šoreiz savu filmēšanas prasmi pamēģināja Biruta Grīnberga. Lai labāk izprastu seno latviešu dzīvi, tad nākamā apskates un filmēšanās vieta bija Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs. Izrādījās, ka lielākā daļa jauniešu tur savā dzīvē ir pirmo reizi. Kad gida pavadībā tika iepazītas dažāda veida lauku sētas, tad sekoja brīvais laiks un filmēšana. Šoreiz jaunieši paši bija gan režisori, gan operatori, gan grimētāji. Skolēni mācījās tikt galā ar visām situācijām un sarežģījumiem, kas viņiem bija jauna pieredze. Liels paldies par atbalstu filmēšanai Jaunmoku pils un Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja vadītājiem! 

 Projekts “Pastarītis var” notiek un tiek pilnībā finansēts ar Eiropas Sociālā fonda projekta “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” atbalstu. #PuMPuRS

Lasīt visu ziņu galerija (38)

Sporta diena!

02.09.2022 10:00 - 12:00

img3134.jpg2.septembrī Cēres pamatskolas skolēni un skolotāji darbojās dažādās sporta aktivitātēs. 

Lai sportisks un jautrs mācību gada iesākums!

Lasīt visu ziņu galerija (36)

1.septembris - Zinību diena

01.09.2022 09:00 - 10:00

img3117.jpgDirektores vēlējumi jaunajā mācību gadā:

Vienmēr īstais mirklis ir tagad – iegūt jaunas zināšanas, sasniegt sen kaltus mērķus un izbaudīt sniegtās iespējas. Dzīvē mēs varam jebko uzsākt jebkurā brīdī un no jebkura punkta. Vajag tikai gribēt un tad darīt.

Skolēniem novēlu, lai zināšanu apgūšanas prieks Jūs pavada katru mācību dienu! 

Pedagogiem un skolas darbiniekiem – lai katra Jūsu darba diena kopā ar bērniem dāvā prieku un gandarījumu par paveikto!

Vecākiem – lai netrūkst spēka, pacietības un izpratnes, vadot savus bērnus skolas gaitās!

Lasīt visu ziņu galerija (27)
<>


Jaunākās galerijas