Karjera

09.03.2018 12:00 - 14:00 kur : Cēres pamatskola

9. martā 7.-9. klašu skolēni piedalījās Eiropas Savienību fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” pasākumā "Pašvērtējuma loma karjeras izglītībā", ko vadīja psiholoģe Liene Kalva.

Skolēni veica šādus uzdevumus:

1) pašvērtējums. Uzdevums: sagatavot par sevi stāstījumu. Ko labu par sevi varu pastāstīt darba devējam. Katrs pats par sevi stāstīja trīs cilvēku grupai. Pārrunāja kā jutās gan kā klausītājs, gan kā stāstītājs.

2) neverbālā saskarsme. Psiholoģe atspoguļoja neverbālās saskarsmes novērojumus. Rekomendēja kā vajadzētu un kā nevajadzētu darīt.
3) par stresu. Runāja, kas var izraisīt stresu, kā var atpazīt stresu un kādi ir paņēmieni stresa mazināšanai. Skolēni dalījās arī savā pieredzē. Psiholoģe ieteica izpildīt temperamenta testu.

Pēc pasākuma kopēja tējas dzeršana ar cepumiem, par ko parūpējās skolotāja Inta Orste.

Skolēnu atziņas: uzzinājām: ko darīt ar dusmām, kā tās savaldīt; kuras krāsas nomierina; kā tikt galā ar stresu, kā tas izpaužas; ko un kā mainīt sevī.

Slēpošana

05.02.2018 - 23.02.2018 kur : Cēres pamatskola

Šogad laiks mūs lutina ar sniegu. Cēres skolēniem ir iespēja izmantot skolas slēpes un kārtīgi izslēpoties! Šoreiz foto mirkļos 5.-6. klases slēpotāji!

Paldies skolotājam Aivaram!!!

Valentīndiena 2018

14.02.2018 13:30 - 15:00 kur : Cēres pamatskola

Kā jau katru gadu arī šogad norisinājās Valentīndienas pasākums, kurā sapulcējās skolēni no 5.-9. klasei, lai vienotos kopīgās spēlēs, atjautības uzdevumos un kaut nedaudz iegūtu informāciju, kas ir Valentīndiena un kāpēc to atzīmē.

Katru gadu noskaidrojam skolas “Miss un Misters”. Šogad skolas Miss – Elizabeta Heinsone un Misters – Emīls Lagzdiņš.

Gan zēniem, gan meitenēm bija arī mājas darbs – uzrakstīt kāda sev tīkama cilvēka raksturojumu, zēniem par meitenēm un meitenēm par zēniem. Kad raksturojumu nolasīja, tad pārējie varēja minēt.

Un tālāk spēles, dejas…. “Dejo uz avīzes”, “Gredzens un salmiņš”, “Dari pats!”...

Bija interesanti un jautri!

Organizētāji 9. klase

Veselīgs uzturs

09.02.2018 kur : Cēres pamatskola

9. februārī Cēres pamatskolā ar lekciju "Veselīgs uzturs un veselīgi našķi"  un praktisku nodarbību viesojās Guna Rijkure (Uztura speciāliste, Mg Uztura zinātnē). Lekcija noritēja ar projekta "Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā" (Projekta numurs 9.2.4.2/16/1/080) atbalstu.

Skolas egle

21.12.2017 16:00 - 22:30 kur : Cēres pamatskola

21.decembrī Cēres pamatskolā tika svinēti Ziemassvētki.

Koncertā dziedāja skolas "Talantu fabrikas" meitenes. Skolotāja Evita iestudēja lugu ar dejām "Sniega karaliene", kur piedalījās visi, kas vēlējās sevi izteikt teātra mākslā.

Tika godināti katras klases labākie mācībās: Samanta Šulca (vidējā atzīme 8,13), Jānis Tīrums (8,11), Lelde Kurpniece (7,81), Adrija Zorge (7,79), Samanta Bētiņa (7,60), Artūrs Jēcis (7,36), Alisa Strautiņa, Sandija Oga, Ingus Rožinskis. Vislielākais vidējās atzīmes kāpums bija Krišjānim Bērziņam (par 0,37).

Priecīgus Ziemassvētkus! Laimīgu Jauno gadu!!!

Pirmsskolas bērnu eglīte

20.12.2017 10:00 - 11:00 kur : Cēres pamatskola

20. decembrī plkst 10.00 Ziemassvētku vecītis apciemoja pirmsskolas bērnus Cēres skolā. Bērni bija sagatavojuši koncertu ar dziesmām un dejām. Ziemassvētku vecīša palīgiem rūķiem bērni iemācīja dažas rotaļas.

Bērni bija iemācījušies dzejoļus, ko skaitīja Ziemassvētku vecītim, par ko saņēma dāvanas - konfekšu pakas!

Pamet visu un lasi!

11.12.2017 - 20.12.2017 kur : Cēres pamatskola

Decembrī īsi pirms Ziemassvētkiem aizsākām jaunu projekta aktivitāti: pēc pusdienām paņemt savu lasāmo grāmatu un doties uz skolas zāli vai uz sev tīkamāko vietu skolā un palasīt vismaz 10 minūtes. Pulciņā interesantāk!