Māmiņdiena

12.05.2017 10:30 - 11:20 kur : Cēres pamatskola

12.maijā sveicām savas mīļās māmiņas, vecmāmiņas Mātes dienā!

Koncertā uzstājās pirmsskolas bērni, 7.klase ar dzejas montāžu, "Talantu fabrika", "Mazie talantiņi", skolotāja Evita. Dejoja deju pulciņa dalībnieki.

Pēdējais zvans

12.05.2017 08:45 - 09:40 kur : Cēres pamatskola

12.maijā Cēres pamatskolā noskanēja 9.klases pēdējais zvans. Septiņi devītie delveri tika ievesti pirmās klases pavadībā zālē, pasākumu vadīja 8.klase.

Šogad 8. klase bija izdomājusi kaut ko jaunu un nebijušu. Meitenes sēja kakla saites, lai uzzinātu, kura būs labākā savam vīram. Bet zēni dejoja valsi ar vislabākajām skolotājām.

Katrai klasei bija jāsveic noteikts devītais, kuru viņi izlozēja. Katra klase sacerēja dzejoli par šo devīto. Klases lieliski tika galā un mēs varējām dzirdēt skaistus un interesantus dzejoļus un novēlējumus.

Nobeigumā devām vārdu 9. klasei, kura pateica paldies visiem skolotājiem, kā arī mums. Pēc emocijām varēja noprast, ka 9. klasei pasākums patika.

Viss beidzās ar skaistām fotogrāfijām un mīļiem novēlējumiem. Prieks par padarīto!

8.klase

6. tikšanās Bulgārijā Pamporovo

02.05.2017 - 06.05.2017 kur : Cēres pamatskola

No 2017. gada 2. līdz 6. maijam Cēres pamatskolas pārstāvji, trīs skolotājas – Ilona Lazdāne, Gunta Ernestsone un Anna Elizabete Griķe, kā arī trīs skolnieces – Lelde Kurpniece, Samanta Šulca un Andžela Caune, piedalījās Erasmus+ projekta “Mana tautība ir cilvēks” pēdējā starptautiskajā tikšanās. Iesākts 2015. gada septembrī, projekts apvienoja komandas no Itālijas, Grieķijas, Rumānijas, Bulgārijas un Latvijas. Koordinātoru valsts – Bulgārija – bija arī šīs pēdējās, 6. tikšanās reizes, organizatori.

13.04.2017.

13.04.2017 09:00 - 11:30 kur : Cēres pamatskola

Ceturtdienā, projekta nedēļas pēdējā dienā, vispirms katra klase izlika izstādē savas krāsotās olas Lieldienām.

Sekoja vēl pēdējie mēģinājumi Popielai, kura šogad veltīta latviešu dziesmām. Katra klase bija sagatavojusi priekšnesumu, bija arī daži individuālie priekšnesumi.

Un Popiela varēja sākties. Popielu atklāja skolotāju Evitas, Evijas un Aivara priekšnesums no "Čikāgas piecīšu" repertuāra.

Pasākumu vadīja Raimonds Pauls, Alla Pugačova, Tīna Tērnere un Evita Zālīte.

Žūrijā - direktore, skolotāja Biruta un skolas darbinieces Agnija un Gunita.

Visas klases saņēma diplomus, kas novērtēja viņu sasniegumus. Visas klases bija centušās.

Paldies pasākuma organizētājiem - skolas domei!!!

12.04.2017.

12.04.2017 08:30 - 11:30 kur : Cēres pamatskola

Trešdiena, 12.04. - Profesiju diena!

Ar savu nodarbošanos iepazīstināja mūsu skolas absolventi  un novada uzņēmēji: Marita Strautiņa, Sanita Bukovska, Aivars Jēcis, Signe Ezeriņa un Aleksandrs Voronovs.

Uzzinājām, kas jāpaveic un kā jāizskatās veikala vadītājai, ko dara friziere, kas jāprot karavīram, ko dara lauku tūrisma uzņēmēja, ar ko strādā lauksaimniecībā.

Ļoti saistoši un informējoši! Paldies viesiem!

11.04.2017.

11.04.2017 09:00 - 12:00 kur : Cēres pamatskola

Otrdien, 11. aprīlī, vispirms 6.-9.klasei bija tikšanās ar Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas pārstāvjiem, kas pastāstīja par savu skolu un tās iespējām tālākizglītībā.

Pēc tam "Ugunsdrošības diena" - prasme evakuēties bīstamos apstākļos, tikšanās ar ugunsdzēsēju un prasmes rīkoties ar ugunsdzēšamo aparātu apguve.

Talka 10.04.

10.04.2017 08:30 - 11:30 kur : Cēres pamatskola

Pirmdien, projekta nedēļas ietvaros, notika sporta laukuma un rožu dobes izveides talka.

Paldies visiem - lieliem un maziem, kas piedalījās un strādāja no visas sirds!