Pateicības diena

31.05.2017 11:00 - 12:00 kur : Cēres pamatskola

31.maijā Cēres pamatskolas labākie skolēni un viņu vecāki tika aicināti uz Pateicības dienu. Godināja aktīvākos skolēnus, kas mācību olimpiādēs, sportā un dažādos interešu izglītības pasākumos saņēmuši godalgotas vietas. Un tādu mums ir daudz: Sandija Oga, Alisa Strautiņa, Jānis Tīrums, Biruta Grīnberga, Sendija Vorkale, Jurita Meļņika, Mārtiņš Gatis Araks, Kristers Miezis, Viktorija Anita Meļņika, Ralfs Konovs (6.klase), Emīls Lagzdiņš, Samanta Šulca, Oskars Granapskis, Otto Fedukovičs, Annija Jēce, Dāgs Lazdāns, Valija Araka.  Direktore bija sarūpējusi naudas balvas, diplomus un cienastu.

Nelielu koncertu sniedza Samanta, Sindija, Viktorija, Sendija, Mairita, Laura, Jurita, Sanija, kuras sagatavoja skolotāja Drosmiņa.

Paldies par centību skolēniem! Paldies par atbalstu vecākiem!

Liecību izsniegšana

31.05.2017 kur : Cēres pamatskola

Pēdējā skolas diena ir klāt! 31. maijā par tradīciju jau kļuvusi kopēja liecību izsniegšana skolas zālē. Tika apbalvoti labākie skolēni no katras klases. 1.klasē - Sandija Oga, 2.klasē - Alisa Strautiņa, 3.klasē - Jānis Tīrums, 4. klasē - Artūrs Jēcis, 5. klasē - Adrija Zorge, 6. klasē - Samanta Bētiņa, 7. klasē - Samanta Šulca, 8. klasē - Lelde Kurpniece, 9. klasē - Helēna Pētersone un ar visaugstāko vidējo atzīmi 9,13 Annija Jēce. Vidējās atzīmes kāpums - Juritai Meļņikai un Viktorijai Anitai Meļņikai. Nevienu dienu skolu nekavēja Romāns Kursītis.

Direktore novēlēja visiem jauku, piedzīvojumiem pilnu vasaru, labi atpūsties un neaizmirst palasīt arī kādu grāmatu. Lai saulaina un silta vasara!!!

Erasmus projekta noslēgums

31.05.2017 kur : Cēres pamatskola

31. maijā Cēres pamatskolā norisinājās Erasmus+ KA2 stratēģiskais skolu sadarbības partnerību projekta MY NATIONALITY IS HUMAN (līguma Nr. 2015-1-BG01-KA219-014174_6) noslēguma pasākums.

Noskatījāmies prezentācijas par paveikto darbu. Skolēni, kas piedalījās mācību aktivitātēs Rumānijā un Bulgārijā, pastāstīja par redzēto un piedzīvoto.

Vieglatlētikas sacensības

30.05.2017 09:00 - 11:00 kur : Cēres pamatskola

30.maijā visi Cēres pamatskolas skolēni piedalījās vieglatlētikas sacensībās. Skolotājs Aivars sagatavoja disciplīnas - skriešanā, tāllekšanā, bumbiņas mešanā, lodes grūšanā, stafetēs. Pārējie skolotāji tiesāja.

Pavisam tika izsniegti 59 diplomi. Malači! Vasarā turpinām trenēties!

Novada svētki

27.05.2017

27. maijā Kandavas novada svētkos Cēres pamatskola piedalījās svētku gājienā. Mūsu pagasts bija plaši pārstāvēts!

Izlaidums pirmsskolā

26.05.2017 09:30 - 11:00 kur : Cēres pamatskola

26. maijā pirmsskolas septiņi sešgadnieki saņēma apliecinājumus par pirmsskolas beigšanu.

Rozes Latvijai

19.05.2017 13:00 - 14:00 kur : Cēres pamatskola

Leģenda vēsta, ka šo ziedu radījusi dieviete flora. Ilgu laiku roze bijusi tikai balts zieds bez smaržas, bet dieviete nejauši uzkāpusi ar kailu pēdu uz asajiem rozes ērkšķiem un savainojusies. Daži pilieni dievišķo asiņu uzpilējuši rozei un tās zieds kļuvis sārts un sācis smaržot. Roze musulmaņiem ir dieva dāvana. Indijā - visdārgākā, kurš atnesa valdniekam rozi, tas varēja prasīt ko vēlas. Persijā roze bija ziedu karaliene. Rožu kolekcionēšanu sāka Napoleona sieva Žozefīne, viņai bija pirmais rozārijs. Roze ASV, Anglijā un Irānā ir nacionālais zieds. Bulgārijā ražo rožu eļļu. Mūsdienās pavisam ir vairāk kā 10 tūkstoši rožu šķirnes. Daudz dziesmu un dzejoļu ir veltīti mīlestībai un rozei.

Mūsu projekts "Mana roze Latvijai" ir noslēdzies veiksmīgi. Mēs esam parādījuši savu mīlestību Latvijai un dzimtajai vietai. Mūsu rožu dobē iedēstītas 10 šķirnes, pavisam 160 rozes.

Liels paldies visiem atbalstītājiem, absolventiem, skolēniem un viņu vecākiem!

Paldies Celmu ģimenei par rožu dobes mēslojumu!!!

Īpašs paldies Makrecku ģimenei par paveikto darbu!!!

Paldies zēniem un skolotājam Orstem par dobes rakšanu!

Direktore Juta Reinsone