Jaunumi

Animācijas filma "Mans mīļākais karš"

 I. semestra noslēgumā 6.-9.klašu skolēni projekta "Latvijas skolas soma"sk_s.jpg ietvaros tika pie iespējas attālināti noskatīties režisores Ilzes Burkovskas-Jakobsenas filmu „Mans mīļākais karš”, kas saņēmusi galveno balvu Ansī starptautiskajā animācijas festivālā, kategorijā „Contrechamp”, un arī kritiķu apvienības „SensCritique” balvu.

Skolēnu atsauksmes: Man patika filma. Es domāju, ka tas bija godīgs skatījums uz padomju laikiem.

Man filma lika ļoti aizdomāties par vecajiem laikiem un cik grūti viņiem gāja. Mums ir paveicies ar to ka mums nav jāpiedzīvo kaut kas tāds.

Animācijas filmu izlase "Zelta Ziemassvētki"

sk_s.jpgLai svētki pienāktu jaukā noskaņā, projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros 1-5.klašu skolēniem bija iespēja noskatīties biedrības "Kinopunkts" sagādāto animācijas filmu izlasi "Zelta Ziemassvētki".

sk_s.jpg

Koncertlekcija "Ziemassvētki apkārt pasaulei"

sk_s.jpgPirms Ziemassvētku nedēļā Cēres pamatskolas skolēniem projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros bija iespēja noskatīties tiešsaistes koncertlekciju "Ziemassvētki apkārt pasaulei", kur darbojās Mikus Abaroniņš(vokāls), Arta Abaroniņa(kontrabass, čells), Jānis Ķirsis(klavieres, elektronika).

1.- 4.klase, ievērojot visus epidemioloģiskos drošības noteikumus, noskatījās skolas zālē.

5.-9.klases skolēni, katrs pēc savām iespējām, izvēloties sev vēlamo laiku, mājās attālināti.

Dažas atsauksmes: 

Man ļoti patika akustika un visas dziesmas, ko viņi nospēlēja un nodziedāja.

Ļoti patika, ka uzzināju daudz ko par citu valstu Ziemassvētku ēdieniem un tradīcijām. Kopumā bija ļoti jauki!

Man patika koncerts, es domāju ka bija interesanti. Dziedāšana un dziesmas bija skaistas. 

Man viss patika, bija interesanti skatīties. Uzzināju dažus citu valstu ticējumus par Ziemassvētkiem.

Uzzināju, ka Ziemassvētku nosaukums un tradīcijas atnāca no citām valstīm. Sākumā Latvijā bija saulgrieži.

sk_s.jpg

Latvijas dzimšanas diena

18.11.2020 18:00 - 20:00

20201117_131557.jpgLatvijas dzimšanas dienā pie Cēres pamatskolas tika izveidota Latvijas kontūra un visi Cēres pagasta iedzīvotāji varēja atnākt un nolikt savu svecīti kā sveicienu mūsu Latvijai. Taciņu iepretī skolai apgaismoja lāpu aleja.

Ilgu mūžu Latvijai!!!

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Mazās pirmsskolas svētku gaidīšana

e78f1db5_eeab_463e_ba95_382df6786ed6.jpgPaši mazākie Cēres pamatskolas audzēkņi gaidot Latvijas dzimšanas dienu čakli strādāja un radīja svētku noskaņu. 

Paldies skolotājai Evitai un skolotājas palīdzēm Zanei un Aivitai!!!

Lasīt visu ziņu galerija (12)

Rudens talka

12.11.2020 12:30 - 14:00

e2a61fbf_4552_4b13_bfb6_8d273953ed86.jpgPirmssvētku nedēļā Cēres pamatskolā svētkus gaidījām ar kārtīgu rudens lapu talku. 

Malači mūsu 1.-6.klašu skolēni, skolotāji un skolas darbinieki.

Liels paldies par labi paveikto darbu - skolas teritorijas sakopšanu!!!

Lasīt visu ziņu galerija (22)

Lāčplēša dienas svētbrīdis.

11.11.2020 09:40 - 10:00

img_9330.jpg11.novembrī pie piemiņas zīmes Lāčplēša kara ordeņa un Triju zvaigžņu ordeņa kavalierim Jānim Briedim īsā svētbrīdī sanāca kopā visi Cēres pamatskolas audzēkņi ar skolotājiem, lai pieminētu un atcerētos šīs dienas nozīmīgumu mūsu valsts tapšanā un patstāvēšanā.

Lasīt visu ziņu galerija (5)
<>


Jaunākās galerijas