Jaunumi

Mācību gada noslēgumā!

01.06.2021

whatsapp_image_2021_06_03_at_07_53_16.jpg1. septembrī uzsākot mācību gadu likās, ka viss notiks, krīzes situācija „Covid 19” ir aprimusi, būs klātienes mācības, izveidojās ikdienas ritms. Un tad atkal pēc rudens brīvdienām STOP: 7.-9.klase pāriet uz attālinātajām mācībām.  Pielāgojāmies, sakārtojās ikdiena, un decembris atkal ar izmaiņām, šoreiz uz attālinātajām mācībām pārgāja 5.-6.klase. Klusi, mierīgi Ziemassvētki katram savās mājās! Pagarināts brīvlaiks 1.- 4.klasēm un attālinātas mācības visām klasēm. Februārī tiek ieviesti “Drošie novadi”. Mūsu skolā 1.-4.klašu skolēni atgriezās tikai 22.martā. Tad 12. aprīlī skolā atgriezās arī 5.-6.klase un 7.-9.klase uz maiņām – vienu dienu skolā, divas mācības mājās. Tā šis gads pagāja. Kā tas ietekmējis skolēnu zināšanas un prasmes, redzēsiet bērnu liecībās. Tur Jūs redzat arī lielu daļu sava darba, kā atbalsta personas saviem bērniem.

Un lai arī dzīve samazināja tempus, mums tomēr bija arī dažādi sasniegumi:

Pats svarīgākais ir mācību darbs un mūsu izcilnieki ir:

1.klasē – Alise Auniņa

2.klasē – Juris Vītols

4.klase ir mūsu izcilnieku klase: Ilvars Rožinskis ar vidējo atzīmi – 9,18, Ingus Rožinskis -9,09, Ainārs Auniņš – 8,36

5.klasē – Hanna Valtere – 8,73, Signe Elīna Pole – 8,55

6.klasē – Alisa Strautiņa – 8,57

7.klasē – Jānis Tīrums – 7,53

8.klasē – Sendija Vorkale – 7,88

9.klasē – Robins Valters -9,44; Adrija Zorge – 8,88; Krista Daniela Pole - 8,19

Pedagoģiskajā sēdē īpaši skolotāji uzteica dvīņu māsas Danielu un Lindu Piusas par atbildīgu un centīgu mācību darbu attālināto mācību laikā.

Kandavas novada izglītības pārvalde organizēja mācību priekšmetu olimpiādes, konkursus, izstādes, pasākumus. Cēres skolas skolēni piedalījās dažādās mācību priekšmetu olimpiādēs un guva labus rezultātus.

9.klases skolnieks Robins Valters piedalījās 43.bioloģijas olimpiādē un ieguva 2. vietu. 27.vēstures olimpiādē ieguva 1. vietu, 71. matemātikas olimpiādē ieguva 1.vietu, 71. fizikas olimpiādē ieguva 1.vietu. Robins saņem “Kandavas novada izglītības iestāžu apbalvojumu par izciliem sasniegumiem reģionu, valsts un starptautiskās olimpiādēs, mācību priekšmetu konkursos, skatēs, sporta sacensībās un zinātniski pētniecisko darbu konferencēs.”

 71.matemātikas olimpiādē piedalījās arī Alisa Strautiņa un Hanna Valtere.

Kandavas novada skolēnu Skatuves runas konkursā piedalījās Ilvars Rožinskis  un ieguva 2. pakāpi, 4.-6.klašu grupā Ilvars ieguva visvairāk punktu.

Skolas skolēniem ir ievērojami sasniegumi sporta sacensībās.

Lielākie sasniegumi ir mūsu audzēkņiem, kas ir paralēli trenējas arī Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas grupā: Ingus Rožinskis – 1.v. 500m skriešanā, 2.v.800m skriešanā, 2.v. bumbiņas mešanā Kurzemes reģiona sacensībās,  2.v. krosā , Kandavas novadā.

Inese Grīnberga – 1.v. 500m skriešanā, 3.v. tāllēkšanā , 3.v. 800m skriešanā Kurzemes reģiona sacensībās,   1.v. krosā Kandavas novadā.

Signe Elīna Pole – 2.v.pildbumbas mešanā, 3.v.60m skriešanā Kurzemes reģiona sacensībās.

Adrians Balodis – 2.v. pildbumbas mešana Kurzemes reģiona sacensībās.

Ilvars Rožinskis – 3.v. 300m skriešana Kurzemes reģiona sacensībās,

 3.v. krosā Kandavas novadā.

Arī viņi ir saņem “Kandavas novada izglītības iestāžu apbalvojumu par izciliem sasniegumiem reģionu, valsts un starptautiskās olimpiādēs, mācību priekšmetu konkursos, skatēs, sporta sacensībās un zinātniski pētniecisko darbu konferencēs.”

Rudens pusē arī citi skolas audzēkņi piedalījās sporta sacensībās:

Linda Piusa – 1.v. krosā  Kandavas novadā.

Jānis Celitāns – 1.v. krosā  Kandavas novadā.

Daniela Piusa – 2.v. krosā Kandavas novadā.

Amanta Liepiņa – 2.v. krosā Kandavas novadā.

Jurita Meļņika -  2.v. krosā Kandavas novadā.

Alisa  Strautiņa – 2.v. krosā  Kandavas novadā.

Nauris Liepiņš - 3.v. krosā  Kandavas novadā.

Kristers Maļinovskis - 3.v. krosā  Kandavas novadā.

Rudens pusē bija arī sporta spēles:

2.v futbolā 2009./2010.dz g. Kandavas novadā: Ingus  Rožinskis, Adrians Balodis, Ilvars Rožinskis, Ainārs Auniņš, Nauris Trūps.

3.v futbolā 2005./2006.dz g. Kandavas novadā: Jānis Celitāns; Ainārs Veniaminovs; Ralfs Konovs; Robins Valters; Aivis Zauerhagens; Valentīns Jaucis; Ritvars Konovs; Aigars Liepiņš; Denijs Trūps.

Līdztekus jau tradicionālajiem skolas pasākumiem, mēs ņemām dalību arī dažādos projektos un konkursos:

Visu gadu vācām makulatūru un esam izglābuši 15 kokus, piedaloties  SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”” makulatūras vākšanas konkursā “ Palīdzēsim kokiem”.

CSSD projektā „Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā!” 4.klases skolēni  iemācījās satiksmes noteikumus, un ar pirmo reizi nokārtoja eksāmenu un ieguva velosipēdista tiesības. Paldies skolotājai Evijai Ķezberei, kas vadīja projekta norisi!

      Novembrī 5.-9.klases skolēni varēja piedalīties starptautiskā loģiskās un algoritmiskās domāšanas konkursā Bebr[a]s. Un šeit mūsu skolas labākie:

      Signe Elīna Pole (36 punkti)

      Hanna Valtere (33p)

      Alisa Strautiņa (29p)

      Robins Valters (44p)

Gaidot Ziemassvētkus bija jāgatavo sava kartiņa svētku eglītei Kandavā un čaklākie bija no 1.klases: Viktorija, Kristīne, no 2.klases: Sanija, Līga, Daniels, Vanesa, no 4.klases: Ilvars, Ingus, no 5.klases: Signe, Krista, Hanna, Sintija, Inese, Sandija,  no 6.klases: Alisa, Agnese, Dāniels, no 9.klases: Krista

   Projekta „Latvijas skolas soma” ietvaros notika attālinātas koncertlekcijas ar Miku Abaroniņu “Ziemassvētki apkārt pasaulei”, “Kino mūzikas vēsture”, “Sprādziens mūzikā”,  5.-9.klasei Latvijas un Norvēģijas dokumentālā animācijas filma "Mans mīļākais karš” un 1.-4.klasei Ziemassvētku noskaņai animācijas filmas un Animācijas filmu izlase.           

Pedagogu kolektīva vārdā saku VECĀKIEM lielu paldies par bērnu audzināšanu un motivēšanu mācību darbam, īpaši tām ģimenēm, kuru bērniem ir labi sasniegumi olimpiādēs un augsts vidējais vērtējums.

Vēlu VISIEM mierīgu, siltu, saulainu vasaru! Tiksimies 1.septembrī!

                                            Direktore Ilona Lazdāne                           

Pēdējā skolas diena

31.05.2021 09:00 - 11:00

balvas_avizei.jpg31.maijā - PĒDĒJĀ SKOLAS DIENA! Īsā kopējā noslēguma pasākumā tika godināti VISLABĀKIE mācībās: Robins, Adrija, Ilvars un Ingus, kas saņēma Kandavas novada izglītības pārvaldes piemiņas balvas, kuras pasniedza IP vispārējās izglītības speciāliste Egija Muižniece. Skolas atzinības rakstus saņēma LABĀKIE savā klasē:  Alise, Juris, Ilvars, Ingus, Ainārs, Hanna, Signe Elīna, Alisa, Jānis, Sendija, Robins, Adrija, Krista Daniela. Vislabākā klase: 4.klase!

 Naudas balvas par izciliem sasniegumiem olimpiādēs saņēma Robins un arī Sporta skolas audzēkņi: Signe, Inese, Ilvars, Ingus, Adrians par sasniegumiem reģiona sporta sacensībās 2020./2021. mācību gadā. Paldies par skolēnu sagatavošanu olimpiādēm un sacensībām saņēma skolotāja Juta, skolotāja Natālija un skolotājs Aivars.

Un pēdējā stunda šajā mācību gadā: klašu audzinātāji izdalīja liecības un pēdējās kopējās sarunas pirms garā vasaras brīvlaika!!!

Jauku vasaru!!!

Lasīt visu ziņu galerija (31)

Sešgadnieku izlaidums

27.05.2021 10:00 - 11:00

img_9470.jpg27.maijā notika svinīgs pasākums Cēres pamatskolas pirmsskoliņā mūsu lielākajiem bērniem: Ivitai, Ričardam un Tomasam.

Lai bērnība paliek kā ziediņš maigs,

Kā pumpurs, kas pretī gaismai aust.

Kā saulīte debesīs mīļa un silta,

Kurai spīdot būs dzīve jāpiesilda!

Ceļamaizei vienmēr skan laba vēlējumi – un vēlam, lai sekmes skolā, lai iedvesma īstenot sapņus, esiet radoši un klausāt mammas un tētus. 

1. septembrī esiet gatavi uzkrāt jaunas zināšanas un prasmes, būt patstāvīgi un droši! Lai izdodas! 

Paldies skolotājām!!!

Lasīt visu ziņu galerija (36)

Makulatūras vākšanas konkurss "Palīdzēsim kokiem!"

26.05.2021

diploms.jpgJau  gadu dzīvojam situācijā, kad notikumi  valstī un pasaulē vieš pārmaiņas visās dzīves jomās. Bet ir lietas, kas nemainās! Un tāds ir makulatūras vākšanas konkurss “Palīdzēsim kokiem!”, kas šajā mācību gadā pulcēja kopā 40 SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”” darbības reģiona izglītības iestādes, kopumā savācot 111,36 t makulatūras un, izglābjot aptuveni 1559 kokus.

 Cēres pamatskola  savāca 1,14 t makulatūras un izglāba 15 kokus!!!

“Konkurss Piejūrā katru gadu tie rīkots ne tikai, lai aicinātu bērnus un jauniešus sacensties makulatūras vākšanā, bet arī sniegtu nozīmīgu ieguldījumu atkritumu šķirošanas kultūras attīstīšanā un dabas resursu taupīšanā”, uzsver uzņēmuma valdes loceklis Ēriks Zaporožecs.

Paldies visiem, kas izprot dabas resursu taupīšanu un piedalījās akcijā.

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Olimpiskā diena 2021

21.05.2021 10:00 - 12:00

img_9429.jpgŠodien, 21.maijā, visā Latvijā norisinājās tradicionālais “Olimpiskās dienas 2021” rīta vingrojums, kas pulcēja vairāk kā 148 000 dalībniekus no visiem Latvijas reģioniem. Arī Cēres pamatskolas klātienē esošie skolēni piedalījās rīta vingrošanā. Pēc tam visiem sporta skolotājs Aivars bija sagatavojis orientēšanās trasi skolas teritorijā un Cēres parkā. Par piedalīšanos visi saņēma sertifikātu "par ieguldīto enerģiju un sportisko garu, piedaloties Olimpiskajā dienā 2021".

MĒS ESAM # SPORTIŅĀ

Lasīt visu ziņu galerija (37)

Koncertlekcija "Sprādziens mūzikā"

18.05.2021

sk_s.jpgPateicoties programmai “Latvijas skolas soma” Cēres pamatskolas skolēniem bija iespēja noskatīties tiešsaistes koncertlekciju “Sprādziens mūzikā”.

Koncertlekcijā izglītojamie tika iepazīstināti ar to, kā populārā mūzika ir attīstījusies no 1920. līdz 2020. gadam: džeza, blūza ēra, svinga laiks, revolucionārie rock’n’roll gadi, hipiju plūsma, disko spožums, astoņdesmitie, 90. gadu popkultūra un mūsdienās.

Tas bija ceļojums laikā, izzinot, kā mūzika iet roku rokā ar 20. gadsimta vēstures lielākajiem notikumiem un atspoguļo savu laikmetu. Koncertstāstu papildināja īpaši veidoti video materiāli. Programmā skanēja populārākās dziesmas no Elvisa Preslija, The Queen, Maikla Džeksona, The Beatles, AC/DC, ABBA, Frenka Sinatras, The Rolling Stones  u.c.

Programma ir veidota interaktīva, kas ļauj uzzināt daudz jauna, un arī pašiem apgūt soļus no populārām dejām un dziedāt līdzi pasaulslavenām dziesmām. Programmā tika izmantotas digitālo tehnoloģiju iespējas, lai skatītāji varētu sajusties kā īstā rokkoncertā.

Koncertlekciju vadīja dziedātājs Mikus Abaroniņš kopā ar multiinstrumentālisti Artu Abaroniņu.

sk_s.jpg


Animācijas filmas "Latvijas skolas soma" ietvaros

13.05.2021

sk_s.jpgProgrammas "Latvijas skolas soma" ietvaros 13. maijā Cēres pamatskolas skolēni, esot klātienē, pa grupām, varēja noskatīties Latvijas Kinematogrāfistu savienības piedāvāto animācijas filmu izlasi no studijas "Avārijas brigāde": "Zirņa bērni", "Puteklis", "Londonas brīvdienas" un  no studijas "AtomArt": "Lupatiņu" sēriju filmiņas. 

Paldies "Latvijas skolas somai" par šo iespēju!

 

<>


Jaunākās galerijas