Brīvprātīgo lasītāju klubs

01.11.2017 - 30.11.2017 kur : Cēres pamatskola

Otra novembra mēneša aktivitāte bija doties kā brīvprātīgajiem uz pirmsskolas grupiņām un lasīt bērniem, kuri vēl paši neprot, priekšā interesantas pasakas un stāstus.

Paldies 5.klases meitenēm - Laurai, Sanijai, Mairitai, Juritai par drosmi un uzņēmību uzsākt šo aktivitāti. Turpināsim šo labo darbu visa projekta garumā.

Koncerts Latvijai

17.11.2017 12:00 - 13:00 kur : Cēres pamatskola

17. novembrī Cēres pamatskolā ar svinīgu koncertu atzīmēja Latvijas valsts proklamēšanas 99. gadadienu. 

Vēlējumus visiem svētkos teica skolas direktore Juta Reinsone un Kandavas novada domes priekšsēdētājas vietniece Gunda Cīrule. 

Uzstājās Cēres sieviešu ansamblis, skolas ansamblis un 8.-9.klašu audzēkņi kopā ar skolotājiem literārā montāžā.

Cildens mans novadiņš

15.11.2017 13:00 - 15:00

15.novembrī Cēres pamatskolas 8.-9. klašu skolēni devās uz Kandavu, lai piedalītos konkursā "Cildens mans novadiņš". Šī gada tēma "Piecas lietas, ar ko lepojos manā pagastā". Skolēni prezentēja sevi, piedalījās erudīcijas konkursā, ko vērtēja žūrija - novada priekšsēdētāja un novada pagastu pārvalžu vadītāji. Atrādīja savu mājas darbu - īsfilmu par savu pagastu.

Nobeigumā - Pateicības raksts un garšīgais kliņģeris no mūsu pārvaldes vadītājas Maijas. Paldies!

Pirmās palīdzības stunda

13.11.2017 08:30 - 09:10 kur : Cēres pamatskola

Pirmdien, 13. novembrī, skolēni un skolotāji pulcējās uz pirmās palīdzības stundu, ko vadīja Cēres pagasta feldšere Aina Lazdāne. Atkārtojām, nostiprinājām un pilnveidojām savas zināšanas par pirmās palīdzības sniegšanu, kā arī varējām praktiski izmēģināt gan saites uzlikšanu brūces gadījumā, gan elpināšanā, gan ko darīt lūzuma gadījumā.

Lāčplēsis un Mārtiņi

10.11.2017 12:30 - 14:00 kur : Cēres pamatskola

Kā jau katru gadu, arī šogad, gan dienu pirms Lāčplēša dienas, skolas zēni sacentās par titulu "Cēres Lāčplēsis". Visdažādākajās aktivitātēs sīvā cīņā titulus izcīnīja 1.-4. klašu grupā - Aksels Kuzmins, 5.-7.klašu grupā - Madars Hanbergs, 8.-9.klašu grupā - Otto Fedukovičs.

Pēc cīņām visi kopā mielojāmies pie Mārtiņdienas galda. Tēma "Maize" - katrai klasei bija jāsagatavo kāds maizes ēdiens - grauzdiņi, sviestmaizes, karstmaizes, bulciņas...

Pieminot Jāni Briedi

10.11.2017 12:00 - 12:30 kur : Cēres pamatskola

Karjeras diena

24.10.2017 09:30 - 17:00

24. oktobrī Eiropas Savienības fondu darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" projekta "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros Cēres pamatskolas 7.-9. klašu skolēni piedalījās mācību ekskursijā, kur skolēni izzināja un iepazina dažādu profesiju darba pasauli, tika rosināti pieņemt karjeras lēmumus. 

Skolēni pētīja divas dažādas lauku sētas un lauku tūrisma iespējas, uzzināja kādas zināšanas un prasmes nepieciešamas, lai veiktu šo uzņēmējdarbības veidu. Iepazinās ar darba vidi kokapstrādes uzņēmumā, kokapstrādes ražotnes darbības jomām un profesijām, kas nepieciešamas uzņēmuma sekmīgai darbībai. Šokolādes ražotnē skolēni iepazinās ar ražotnes darbu un ražošanas procesā iesaistītajām profesijām. Skolēniem pašiem bija iespēja izmēģināt savus spēkus šokolādes liešanā. Skolēniem bija iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus un saņemt atbildes.

Paldies dalībniekiem! Paldies Antrai Gaisai, Normundam Štofertam, Signei Ezeriņai un Pūres Šokolādes kolektīvam par laipno uzņemšanu!

<>


Jaunākās galerijas