Piparkūku mājiņas

04.12.2017 - 20.12.2017

Jau par tradīciju ir kļuvis, ka katru gadu decembra mēnesī skolas darbiniece Sanita māca cep piparkūku mājiņas skolēniem, kuri vēlas to apgūt.

Arī šogad tapa brīnumskaistas mājiņas!

Liels paldies Sanitai par šo jauko tradīciju!

Paldies vecākiem par atbalstu!

1. tikšanās Grieķijā Trikalā

04.12.2017 - 08.12.2017

Cēres pamatskola no 2017. gada 1. septembra līdz 2019. gada 31. augustam  ņem dalību Erasmus + KA2 stratēģiskās partnerības projektā “Reading without borders” 

No 4. decembra līdz 8. decembrim skolotājas Ilona Lazdāne un Iluta Gīle viesojās Grieķijā Trikalas 3. ģimnāzijā. Pirmajā starptautiskajā tikšanās sanāksmē tika apspriesti jautājumi par pienākumu sadali, aktivitāšu izpildi un rezultātu apkopošanu. Skolēni sagaidīja ar skaistu tradicionālo dziesmu un deju koncertu. Dalībnieki viesojās pilsētas domē, kur tikās ar mēru. Apskatīja pilsētas populārākās un nozīmīgākās vietas – Otomanu dvīņu vannu muzeju, foto izstādi veltītu Grieķijas skaistākajām vietām, izstādi Trikalas mūziķiem, Ziemassvētku Elfu dzirnavas, kur norit Ziemassvētku pasākumi ģimenēm un tirdziņš. Bijām ekskursijā uz Meteoras akmens kalniem un tur celtajiem klosteriem. Redzējām vecāko akmens tiltu un Plastiras ezera dambi. Un nepārtrauktas sarunas, apmainīšanās viedokļiem par katras valsts izglītības sistēmām, jaunas idejas projektam.

Galvenais tikšanās uzdevums bija izpildīts: iepazīti projekta dalībnieki, sadalīti uzdevumi, apspriestas aktivitātes un rezultātu pasniegšanas veids.

Brīvprātīgo lasītāju klubs

01.11.2017 - 30.11.2017 kur : Cēres pamatskola

Otra novembra mēneša aktivitāte bija doties kā brīvprātīgajiem uz pirmsskolas grupiņām un lasīt bērniem, kuri vēl paši neprot, priekšā interesantas pasakas un stāstus.

Paldies 5.klases meitenēm - Laurai, Sanijai, Mairitai, Juritai par drosmi un uzņēmību uzsākt šo aktivitāti. Turpināsim šo labo darbu visa projekta garumā.

Koncerts Latvijai

17.11.2017 12:00 - 13:00 kur : Cēres pamatskola

17. novembrī Cēres pamatskolā ar svinīgu koncertu atzīmēja Latvijas valsts proklamēšanas 99. gadadienu. 

Vēlējumus visiem svētkos teica skolas direktore Juta Reinsone un Kandavas novada domes priekšsēdētājas vietniece Gunda Cīrule. 

Uzstājās Cēres sieviešu ansamblis, skolas ansamblis un 8.-9.klašu audzēkņi kopā ar skolotājiem literārā montāžā.

Cildens mans novadiņš

15.11.2017 13:00 - 15:00

15.novembrī Cēres pamatskolas 8.-9. klašu skolēni devās uz Kandavu, lai piedalītos konkursā "Cildens mans novadiņš". Šī gada tēma "Piecas lietas, ar ko lepojos manā pagastā". Skolēni prezentēja sevi, piedalījās erudīcijas konkursā, ko vērtēja žūrija - novada priekšsēdētāja un novada pagastu pārvalžu vadītāji. Atrādīja savu mājas darbu - īsfilmu par savu pagastu.

Nobeigumā - Pateicības raksts un garšīgais kliņģeris no mūsu pārvaldes vadītājas Maijas. Paldies!

Pirmās palīdzības stunda

13.11.2017 08:30 - 09:10 kur : Cēres pamatskola

Pirmdien, 13. novembrī, skolēni un skolotāji pulcējās uz pirmās palīdzības stundu, ko vadīja Cēres pagasta feldšere Aina Lazdāne. Atkārtojām, nostiprinājām un pilnveidojām savas zināšanas par pirmās palīdzības sniegšanu, kā arī varējām praktiski izmēģināt gan saites uzlikšanu brūces gadījumā, gan elpināšanā, gan ko darīt lūzuma gadījumā.

Lāčplēsis un Mārtiņi

10.11.2017 12:30 - 14:00 kur : Cēres pamatskola

Kā jau katru gadu, arī šogad, gan dienu pirms Lāčplēša dienas, skolas zēni sacentās par titulu "Cēres Lāčplēsis". Visdažādākajās aktivitātēs sīvā cīņā titulus izcīnīja 1.-4. klašu grupā - Aksels Kuzmins, 5.-7.klašu grupā - Madars Hanbergs, 8.-9.klašu grupā - Otto Fedukovičs.

Pēc cīņām visi kopā mielojāmies pie Mārtiņdienas galda. Tēma "Maize" - katrai klasei bija jāsagatavo kāds maizes ēdiens - grauzdiņi, sviestmaizes, karstmaizes, bulciņas...

<>


Jaunākās galerijas