Lasāmskapis

27.03.2019 10:00 - 11:00 kur : Cēres pamatskola

Cēres pamatskolā projekta "Latvijas skolas somas" ietvaros notika "Rakstniecības un mūzikas muzeja" nodarbība "LASĀMSKAPIS"

1.-5. klašu skolēni atraktīvā un neparastā veidā iepazina literatūras mantojumu, sacerēja stāstus paši un dalījās savā pieredzē.

Meistarklase "Uzturs un veselīgi našķi"

25.03.2019 08:30 - 10:00 kur : Cēres pamatskola

Projekta „Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā”, (Nr.9.2.4.2/16/I/080) ietvaros, Cēres pamatskolā notika izglītojoša nodarbība / meistarklase par bērnu uzturu un veselīgiem našķiem.

8. un 9. klases skolēni, Gunas Rijkures (Uztura speciāliste, Mg Uztura zinātnē) vadībā, praktiski darbojoties apguva veselīgu ēdienu gatavošanas prasmes.

Pašu gatavotais garšo vislabāk!

8.marts

08.03.2019 12:00 - 13:30 kur : Cēres pamatskola

8. martā Starptautiskajā Sieviešu dienā Cēres pamatskolā notika skolas meiteņu sacensības par titulu "Cēres supermeitene".

Meitenes sacentās dažādās disciplīnās: basketbola metienos, futbola sitienos, pildbumbas mešanā, lekšanā ar lecamauklu,  šautriņu mešanā, līdzsvara noturēšanā uz vienas kājas, diega ievēršanā adatā, pildīja vēdera presīti.

Saskaitot punktus, par uzvarētājām kļuva:

3.-4.klašu grupā 1.vieta- Alisa Strautiņa, 2.vieta - Signe Pole, 3.vieta - Inese Grīnberga

5.-6.klašu grupā 1.vieta - Mairita Zauerhagena, 2.vieta - Biruta Grīnberga, 3.vieta - Daniela Piusa

7.-9.klašu grupā 1.vieta - Krista Pole, 2.vieta - Aleksa Valtere, 3.vieta - Ģertrūde Dzene

Paldies sporta skolotājam Aivaram un zēniem par tiesāšanu!

Izstāde "Skola 2019"

01.03.2019

Eiropas sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0./16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanas ietvaros 1. martā Cēres pamatskolas 7.-9.klašu skolēni piedalījās  karjeras attīstības atbalsta pasākumā “Izglītības izstāde – izglītības iespēju apzināšana”.

Ķīpsalā notiekošajā izstādē "Skola 2019" skolēni varēja iepazīties ar dažādām izglītības iespējām gan Latvijā, gan ārzemēs. Izpētīt dažādu izglītības iestāžu piedāvājumu, saprast, kādi pamati būs nepieciešami nākotnes augstskolai.

Nacionālie bruņotie spēki piedāvāja iepazīties ne tikai ar dienesta un studiju iespējām Nacionālajā aizsardzības akadēmijā, bet arī ar karavīru ieročiem un ekipējumu.

Izlūkošanas kaujas bruņutehniku un taktiskos transportlīdzekļus "Polaris" varēja apskatīt militārās tehnikas izstādē.

Profesionālās bakalaura studiju programmas "Vispārējās izglītības mūzikas skolotājs" studenti demonstrēja Karla Orfa instrumentārija pielietošanas iespējas nelielās performāncēs.

Varēja apskatīt RTU studentu radīto dronu balansēšanas modeli, konstruētos un izgatavotos pneimobiļus un procesora modeli, ar kura palīdzību var izzināt procesora izbūvi un darbības principus! RTU Inženierzinātņu vidusskolas skolēni piedāvāja ar 3D skeneri noskenēt seju.

Latvijas Lauksaimniecības universitāte piedāvāja uzzināt, kā informācijas tehnoloģiju studenti un zinātnieki palīdz attīstīties dažādām nozarēm, programmējot nākotnes parkošanās sistēmas, prognozējot bišu saimju labsajūtu un kontrolējot viņu uzvedību.

Ja interesēja jaunākās mūsdienu tehnoloģijas, ja gribēji redzēt, uz ko ir spējīgi cilvēkiem līdzīgi roboti, – tad varēja iegriezties Transporta un sakaru institūta stendā.

Starptautiskais konsultāciju centrs par izglītības iespējām ārzemēs “KALBA” piedāvāja iespēju sastapt 13 ārvalstu augstskolu pārstāvjus.

Bija arī  iespēja netraucēti aprunāties ar Latvijas Karjeras attīstības asociācijas pieredzējušajiem konsultantiem, kas gaidīja Karjeras konsultanta sarunu telpā.

Blakus paviljonā varēja apskatīt Latvijas Grāmatu izstādi.

Valentīndiena

14.02.2019 13:00 - 15:00 kur : Cēres pamatskola

14. februārī Valentīdienu atzīmēja arī Cēres pamatskolā.

Vispirms tika veikts balsojums par "SIRSNĪGĀKO un LABSIRDĪGĀKO" mūsu skolā.

Šo titulu saņēma Alisa Strautiņa, Kristers Maļinovskis, Robins Valters, Paula Hanberga, Samanta Šulca, Oskars Granapskis.

Pirmssvētku uzdevums bija uzzīmēt rozi. Vislabākās rokes tapa: Romānam, Sandijam, Ingum, Agnesei O., Alisai, Sandijai, Laurim, Hannai, Viktorijai.

Par pasākumu atbildīgie bija 6.klase, kuri pastāstīja par Valentīndienas nozīmi un sagatavoja atraktīvus uzdevumus pārējiem: no katras klases drosmīgākie lasīja dzejoļus par mīlestību; izvelkot sev pāri, pretī esošajam sauca mīļvārdiņus un īpašības, kas piemīt tikai viņam; pēc apraksta bija jāuzmin par kuru cilvēku ir runa; jāuzmin atskaņotās dziesmas nosaukums; un, protams, dejas uz avīzes un ar baloniem. Pēc pasākuma bija iespēja ar draugu nofotogrāfēties foto stūrītī!

Pēcpusdienā ar jauniešu centra "Nagla" atbalstu notika arī diskotēka.

112 diena

11.02.2019 10:00 - 10:40 kur : Cēres pamatskola

11. februārī visā Latvija Valsts Ugunsdzēsības dienests organizēja 112 dienu. Tā notika arī Cēres pamatskolā.

Pie mums ar informāciju par palīdzības izsaukšanu, ugunsdzēsēju darbu ciemojās Kandavas posteņa komandieris Gatis Celms.

Paldies VUGD!!!

Kaķīša dzirnaviņas

17.01.2019 13:00 - 14:00 kur : Cēres pamatskola

30.decembrī un 17. janvārī Cēres pamatskolā notika teātra pulciņa "Pastarītis" izrāde"Kaķīša dzirnaviņas".

Jaunieši un bērni, kuri piedalījās, bija neizsakāmi saviļņoti , jo teātra uzvedums bija ļoti emocionāls. Izjust, cik ļoti sāp kaķīšu tēvam. Saprast, ka ne nauda, ne draugi nav paši svarīgākie. Tēva mīlestība pārspēj visu!

Skolēni savā starpā pārrunāja cik katram ir nozīmīga loma. Satraukums un vēlme izdarīt visu pareizi ir katram bērnam, ja pat vajag nolikt tikai vienu trauku. Protams, kaut kas nogāja arī greizi, taču mācāmies un paliekam arvien gudrāki.

Pateicamies skolotājai Evitai par ieguldīto darbu, par sava laika kavēšanu un mūsu apmācīšanu. Liels prieks, ka esat ar mums!!!

MĀCĪSIMIES - STRĀDĀSIM - DARĪSIM!!!

Elizabeta Heinsone