Jaunumi

Skolotāju kursi

18.01.2021 - 21.01.2021

esf___ikvd_logo_ansamblis.jpg2020./2021.m.g. II semestri Cēres pamatskolas skolotāji iesāka ar kopējām mācībām. Trīs dienas, darbojoties attālināti Zoom platformā, kursu vadītāja Agņa Timermaņa vadībā, skolotāji apguva 12 h kursu programmu, kas Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenotā projekta “PuMPuRS” ietvaros tika finansēti no Eiropas Sociālā fonda līdzekļiem un tos nodrošina Mūžizglītības un kultūras institūts "Vitae".
   Kursu mērķis - veicināt pedagogu izpratni par PMP riskiem, prasmi īstenot pedagogu un izglītības iestādes darbības pašvērtēšanu, akcentējot PMP risku mazināšanas iespējas. Veicināt izpratni par PMP risku mazināšanas pieejām un stratēģijām, izmantojot un strādājot ar ESF projekta PuMPuRs Nr. 8.3.4.0/16/l/001 metodiskajiem atbalsta materiāliem, prasmes īstenot metodiskajos atbalsta materiālos iekļautās stratēģijas un metodiskos ieteikumus PMP risku mazināšanai savā izglītības iestādē.

Skolotāji pētīja dažādus jautājumus kā lietot diferencētu, individualizētu un personalizētu pieeju, kā sadarboties ar vecākiem, kā efektīvi plānot stundu, atsauca atmiņā kādi ir audzināšanas stili, kā mainīt ieradumus...

  Apgūstot kursu tēmas, skolotājiem bija iespēja izvērtēt savu un savas skolas darbu – stiprās puses un nepieciešamos uzlabojumus, dalīties savstarpējā pieredzē, kā arī gūt jaunas idejas gan darbā ar audzināmo klasi, gan konkrētā mācību priekšmeta mācīšanā.

pumpurs.jpg

Lasīt visu ziņu

Animācijas filma "Mans mīļākais karš"

 I. semestra noslēgumā 6.-9.klašu skolēni projekta "Latvijas skolas soma"sk_s.jpg ietvaros tika pie iespējas attālināti noskatīties režisores Ilzes Burkovskas-Jakobsenas filmu „Mans mīļākais karš”, kas saņēmusi galveno balvu Ansī starptautiskajā animācijas festivālā, kategorijā „Contrechamp”, un arī kritiķu apvienības „SensCritique” balvu.

Skolēnu atsauksmes: Man patika filma. Es domāju, ka tas bija godīgs skatījums uz padomju laikiem.

Man filma lika ļoti aizdomāties par vecajiem laikiem un cik grūti viņiem gāja. Mums ir paveicies ar to ka mums nav jāpiedzīvo kaut kas tāds.

Animācijas filmu izlase "Zelta Ziemassvētki"

sk_s.jpgLai svētki pienāktu jaukā noskaņā, projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros 1-5.klašu skolēniem bija iespēja noskatīties biedrības "Kinopunkts" sagādāto animācijas filmu izlasi "Zelta Ziemassvētki".

sk_s.jpg

Koncertlekcija "Ziemassvētki apkārt pasaulei"

sk_s.jpgPirms Ziemassvētku nedēļā Cēres pamatskolas skolēniem projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros bija iespēja noskatīties tiešsaistes koncertlekciju "Ziemassvētki apkārt pasaulei", kur darbojās Mikus Abaroniņš(vokāls), Arta Abaroniņa(kontrabass, čells), Jānis Ķirsis(klavieres, elektronika).

1.- 4.klase, ievērojot visus epidemioloģiskos drošības noteikumus, noskatījās skolas zālē.

5.-9.klases skolēni, katrs pēc savām iespējām, izvēloties sev vēlamo laiku, mājās attālināti.

Dažas atsauksmes: 

Man ļoti patika akustika un visas dziesmas, ko viņi nospēlēja un nodziedāja.

Ļoti patika, ka uzzināju daudz ko par citu valstu Ziemassvētku ēdieniem un tradīcijām. Kopumā bija ļoti jauki!

Man patika koncerts, es domāju ka bija interesanti. Dziedāšana un dziesmas bija skaistas. 

Man viss patika, bija interesanti skatīties. Uzzināju dažus citu valstu ticējumus par Ziemassvētkiem.

Uzzināju, ka Ziemassvētku nosaukums un tradīcijas atnāca no citām valstīm. Sākumā Latvijā bija saulgrieži.

sk_s.jpg

Latvijas dzimšanas diena

18.11.2020 18:00 - 20:00

20201117_131557.jpgLatvijas dzimšanas dienā pie Cēres pamatskolas tika izveidota Latvijas kontūra un visi Cēres pagasta iedzīvotāji varēja atnākt un nolikt savu svecīti kā sveicienu mūsu Latvijai. Taciņu iepretī skolai apgaismoja lāpu aleja.

Ilgu mūžu Latvijai!!!

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Mazās pirmsskolas svētku gaidīšana

e78f1db5_eeab_463e_ba95_382df6786ed6.jpgPaši mazākie Cēres pamatskolas audzēkņi gaidot Latvijas dzimšanas dienu čakli strādāja un radīja svētku noskaņu. 

Paldies skolotājai Evitai un skolotājas palīdzēm Zanei un Aivitai!!!

Lasīt visu ziņu galerija (12)
<>


Jaunākās galerijas