Mana zeme skaistā

Latvijas valsts simtgades pasākumu ietvaros Latvijas novados norisinās projekts “Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss ”Mana zeme skaistā””, kura mērķis ir stiprināt Latvijas skolu jaunatnē piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, īstenojot mūsdienu tehniskām iespējām atbilstošas radošās aktivitātes. Konkursa mērķa auditorija ir skolēni no 1. līdz 12.klasei.

Noslēgusies projekta būtiskākā aktivitāte  – fotokonkurss, kura ietvaros skolēni tika aicināti uzņemt Latviju raksturojošas fotogrāfijas, izmantojot mobilos telefonus un fotoaparātus. Konkursa darbu iesniegšana notika projekta interneta vietnē www.manazemeskaista.lv, kur skolēniem bija iespēja ievietot savu attēlu pie sava novada, skolas un klases. Mājaslapas apmeklētājiem bija iespēja nobalsot par labākajiem attēliem.

No Cēres pamatskolas 2018. gada pavasarī foto konkursā piedalījās: Kristers Maļinovskis, Jānis Tīrums, Linda Piusa, Daniela Piusa, Sanija Balode, Renāte Boldiņa, Mārcis Ģūtšmits,  Ralfs Konovs (no “Vīgantiem”), Samanta Šulca, Linda Makrecka, Lelde Kurpniece.

Paldies par dalību! Leposimies ar mūsu Latvijas skaistumu!!!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Skolotāju diena 2018

05.10.2018 09:00 - 12:00

Jau par tradīciju ir kļuvis, ka Skolotāju dienu organizē un stundas saviem skolasbiedriem vada devītā klase.

Devītie savus skolotājus pārsteidza. Viss noorganizēts augstā līmenī. Katra klase sagatavojusi apsveikumu: dziesmu vai dzejoli,  vai deju, vai jaukus vārdus. Un protams puķes!

Paši devītie bija radījuši filmu saviem skolotājiem!

Milzīgs paldies!!! Tas bija pārsteigums!!!

Miķeļdienas tirdziņš

28.09.2018 13:00 - 28.09.2017 - 14:00

28.septembrī Cēres skolas zālē notika Miķeļdienas tirdziņš!

Paldies visiem tirgotājiem un pircējiem!

Liels paldies vecākiem par atbalstu!!!

Olimpiskā diena

21.09.2018 09:50 - 11:20

21. septembrī visā Latvijā notika Olimpiskā diena 2018. Arī Cēres pamatskolā. Daļa vecāko klašu skolēnu aizbrauca uz Olimpisko dienu Kandavā, bet mājās palicēji iesāka dienu ar kopēju vingrošanu matemātikas klasē un pēc tam devās uz sporta zāli, kur jauktās grupās izspēlēja dažādas stafetes, kuras novadīja Mārcis, Viktorija, Romāns, Jānis, Madars.

Piedalījās arī 5.-6. gadīgo grupu bērni, kas ļoti labi iekļāvās skolas kolektīvā un izpildīja visas aktivitātes.

Noslēgumā kopēja "Tautas bumbas" spēle, kur uzvarēja draudzība.

A21- Tikšanās ar dzejnieci

18.09.2018 10:00 - 11:00 kur : Cēres pamatskola

Cēres pamatskola turpina darbu Erasmus+ KA2 stratēģiskais skolu sadarbības partnerību projektā “ Reading without borders” (“Lasīšana bez robežām”) 2017-2019.

Septembra mēneša aktivitāte – tikties ar kādas grāmatas autoru un noskaidrot kā top grāmata.

Mūsu izvēle – Kandavas novada iedzīvotāja, aktīvs, sabiedrisks cilvēks – dzejniece Dagnija Gudriķe.  Dzejniecei ir dzejoļi, kas izdoti divās grāmatās “Tāds skudras ceļš” un “Mainos, bet nesamainos”. Viņas dzejoļi ir arī vairāku autoru kopkrājumā “Starp dzīves lappusēm”.  Vērojot dabu, apkārtējo pasauli top jauni dzejoļi.

Skolēni ar interesi ieklausījās autorē: kā viņai rodas dzejoļi, kādi stāsti pavada dzejoļu tapšanu. Skolēni lasīja viņas dzejoļus, izšķirstīja viņas grāmatiņas. Kopā ar dzejnieci sacerēja arī īsus dzejolīšus. Kā arī apsolīja, ka paši mēģinās sacerēt dzejoļus!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Rudens ziedu izstāde

17.09.2018 - 21.09.2018

Laikā no 17. septembra katra klase tika aicināta izgreznot savu klasi ar rudens ziedu kompozīcijām. 

Skaista mums Latvija rudenī, kad zied viskrāsainākās puķes!

A20 Lielā vasaras lasīšana

2018. gada vasaras mēnešu projekta uzdevums bija katru dienu lasīt vismaz 15 minūtes.

Lielajā vasaras lasīšanas maratonā dalību gatavi bija uzņemties visi, bet līdz uzvarai nonāca tikai daži. Viens no smagākajiem nosacījumiem bija lasīt vismaz 60 dienas. 

Visus nosacījumus izpildīja un diplomu saņēma: Ingus Rožinskis, Ilvars Rožinskis, Alisa Strautiņa, Kristers Maļinovskis, Biruta Grīnberga, Elizabeta Heinsone.

Malači! 

printēt
<>


Jaunākās galerijas