Jaunumi

Skolas eglīte

21.12.2021 09:00 - 10:00

20211220092118.jpgI. semestris ir veiksmīgi beidzies.

21.decembrī godinājām savus labākos skolēnus.

Mācībās vislabākie sniegumi: Ilvars Rožinskis (vidējā atzīme 8,77), Alisa Strautiņa (8,67), Ingus Rožinskis (8,54), Hanna Valtere (8,00), Signe Elīna Pole (7,93), Biruta Grīnberga (7,75), Ainārs Auniņš (7,69), Andris Lagzdiņš (7,69), Sanija Balode (7,63), Laura Antone (7,25). Tā kā mazākajās klasēs šajā semestrī vērtējumi netika izlikti, tad pamatojoties uz skolotāju teikto, par labākajiem savā klasē tika atzīti: 1.klasē - Ivita, 2.klasē - Kristīne, 3.klasē - Līga.

Pateicību par atsaucību un darbošanos ikdienā saņēma Andris, Sintija, Hanna, Ilvars, Linda un Daniela.

Labākie skola sportisti: Ingus, Ilvars, Inese, Alisa, Signe Elīna, Adrians, Ainārs, Daniela, Linda.

Aktīvākie sporta zāles un treniņu apmeklētāji: Aigars, Valentīns, Andris, Agnese A., Sanija B., Markuss, Nauris L., Sandija, Sintija.

Nevienu dienu šajā semestrī skolu nekavēja: Kristīne, Viktorija, Markuss, Inese, Biruta, Daniela, Linda, Andris.

Visaktīvākie mācīšanās portāla "Uzdevumi.lv" apmeklētāji: Sanija B., Laura A., Aigars, Markuss, Ainārs, Ilvars, Ingus, Sintija, Alisa, Biruta, Linda, Daniela.

Lai visiem jaukas brīvdienas!!!


Lasīt visu ziņu galerija (13)

Pirmsskolas eglīte

20.12.2021 10:00 - 11:00

20211220092052.jpg20.decembrī skolas pirmsskolas bērni devās uz skolas zāli satikt Ziemassvētku vecīti. 

Bērni parādīja Ziemassvētku vecītim, kādas dziesmas un dejas ir iemācījušies, kā prot skaitīt dzejoļus, par savu prasmi saņemot konfekšu paciņu.

Pēc izkustēšanās kopējās rotaļās, bērni devās uz savām grupiņām, kur gaidīja cienasts un svētki turpinājās.

Priecīgus Ziemassvētkus!!!

Lasīt visu ziņu galerija (10)

Mazie pirmsskolēni 2021.gada decembrī

Mazāko pirmsskolēnu aktivitātes decembrī!

Lasīt visu ziņu galerija (21)

Piparkūku darbnīca

20211220121607.jpgKā katru gadu bija skolā bija atvērta piparkūku cepšanas darbnīca.

To vadīja skolas darbiniece Sanita. 

Pirmsskolas bērni veltnēja piparkūku mīklu, izvēlējās formiņas, izspieda figūriņas, bet pieaugušie tās izcepa. Sanāca gardum gardas!

Lielās meitenes Hanna un Sandija izvēlējās veikt sarežģītāku procesu - uzbūvēt piparkūku mājiņas. Skaistas sanāca!

Paldies Sanitai!!!

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Pasākums “Ziema rotā svētku egli!”

whatsapp-image-2021-12-03-at-15-46-39.jpg2. decembrī pie Tukuma novada vispārējās izglītības, profesionālās ievirzes un pirmsskolas izglītības iestādēm Ziemassvētku gaismiņās tika iedegtas eglītes. Šī gada moto bija: “Brīnumi notiek tur, kur tiem tic, un, jo vairāk tiem tic, jo vairāk tie notiek!”

 Arī Cēres pamatskolā tika domāts, ko neparastu varētu izmantot. Tā kā skolotāja Evija vasarā bija apmeklējusi 3D printera kursus, tad arī skolēniem bija iespēja pamācīties modelēt un pavērot kā top tehnikas radītais sniegpārslu brīnums. Papildus vēl tika grieztas un sietas auduma lentes.

Un kur vēl pušķošanas prieks!!!

 

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Gaidot Latvijas dzimšanas dienu!

whatsapp_image_2021_11_13_at_10_43_09.jpgGaidot Latvijas dzimšanas dienu, Cēres pamatskolas skolēni katrs gatavoja savu sveicienu Latvijai dzimšanas dienā: zīmēja apsveikumus, mācījās dzejoļus, veidoja kolāžas, radīja mākslinieciskas instalācijas, spēlēja mūzikas instrumentus.

Lai Cēres pagastā būtu vieta, kur iedegt svecīti par godu Latvijai, skolēni un skolotāja Drosmiņa Krūmiņa pie skolas no dabas materiāliem - āboliem, čiekuriem, puķēm, zariem - izveidoja Latvijas kontūrkarti un dažādas latvju rakstu zīmes.

18. novembra vakarā pie Cēres skolas iedegās svecītes Latvijas kartē un skolas logos!

Daudz laimes dzimšanas dienā, Latvija!!!

Lasīt visu ziņu galerija (36)

Atmodas dziesmas. Dziesmotā revolūcija!

17.11.2021 13:15 - 14:40

sk_s.jpg17.novembrī Cēres pamatskolā notika “Latvijas skolas somas” atbalstīts digitāls pasākums- koncertlekcija „Atmodas dziesmas. Dziesmotā revolūcija”, kurā 1.-9.klases skolēni tika iepazīstināti ar Latvijas vēstures notikumiem laikā no 1986. gada līdz 1991. gadam, kas tiek dēvēts par Trešo atmodu, Dziesmoto revolūciju un Latvijas neatkarības atjaunošanas laiku. Skolēniem tika pilnveidotas zināšanas un izpratne par vēsturiskajiem faktiem, veicināta piederības sajūta Latvijas kultūras mantojumam. Šis pasākums bija kā svinīgais koncerts par godu Latvijas Republikas Proklamēšanas dienai.                                                                           Pagājušā gadsimta 80. gadu vidū aizvien spēcīgāk atdzima nacionālās idejas, kas pārauga vispārējā tautas atmodā. Kulminācija šai kustībai bija 1989. gada 23. augustā ar Latvijas, Igaunijas, Lietuvas kopīgi rīkoto akciju „Baltijas ceļš”, 1990. gada 4. maijā ar LPSR Austākās padomes deputātu balsojumu “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu” un vainagojās ar Latvijas valstiskās neatkarības atjaunošanu 1991. gada 21. augustā. Šis laiks tiek dēvēts arī par Baltijas valstu „Dziesmoto revolūciju”. Tā kā Latvijā daudzu dziesmu likteņi ir cieši saistīti ar visas nācijas likteni un daudzas no dziesmām padomju okupācijas laikā tika aizliegtas, par atmodas simbolu kļuva arī šo dziesmu atdzimšana jaunā kvalitātē. Par dziesmu varas virsotni tiek uzskatīti 1990. gada Dziesmu un deju svētki, kas vienoja visu kontinentu latviešus un iesaistīja neatkarību atbalstošos cittautiešus. Klausītāju tūkstošus pulcēja koncerti, kuros skanēja „Līvu” „Dzimtā valoda”, Rozenštrauha „Zilais lakatiņš”. Šie koncerti apliecināja gan tautas garīgo vienotību, gan vienlaikus bija politiska manifestācija, tautai paužot savu attieksmi pret tādām vērtībām kā brīvība, valstiskums, nācijas tiesības uz pašnoteikšanos.

Programmā bija iekļautas nozīmīgākās un simboliskākās atmodas laika dziesmas, kas savijas ar stāstu par to, kā notika Latvijas neatkarības atgūšana. Skanēja Zigmāra Liepiņa, Imanta Kalniņa, Raimonda Paula un Jura Kulakova radītā mūzika Mikus Abaroniņa (vokāls), Artas Abaroniņas (multiinstrumentāliste), Jāņa Kalniņa (ģitāra), Jāņa Miltiņa (klavieres), Krišjāņa Bremša (bungas) izpildījumā. Koncertstāstu par neatkarības atgūšanu papildināja gan vēsturiski kino kadri, gan īpaši veidoti videomateriāli. Interaktīvā  un aizraujošā programma skolēniem deva iespēju gan uzzināt ko jaunu, gan parādīt savas zināšanas un dziedāt visiem kopā.

sk_s.jpg

Lasīt visu ziņu galerija (4)
<>


Jaunākās galerijas