Zinību diena

03.09.2018 09:00 - 11:00

3. septembrī sākās jaunais mācību gads.

Cēres pamatskolā svinīgajā Zinību dienas pasākumā sveica skolotājus, kas nostrādājuši kā pedagogi jau ilgus gadus: Drosmiņa Krūmiņa (50 gadus), Iveta Ozola (30 gadus), Ilona Lazdāne (25 gadus), Evija Ķezbere (15 gadus).

Skolēni sveica savus klašu audzinātājus ar ziediem.

Skolā ir notikušas izmaiņas. Direktores amatu ir atstājusi Juta Reinsone, bet viņa turpinās skolotājas darbu, mācot vēsturi, bioloģiju, ķīmiju. Gunta Ernestsone arī vairs nepildīs direktores vietnieces mācību darbā pienākumus, tomēr turpinās mācīt sākumskolas skolēnus.

Direktores pienākumu izpildītāja turpmāk būs Ilona Lazdāne. Direktores vietniece mācību un audzināšanas darbā būs Iluta Reinsone.

Lai veiksmīgs un radošs 2018./2019. mācību gads!!!

Izlaidums 2018

16.06.2018 14:00 - 15:30 kur : Cēres pamatskola

16. jūnijā savas apliecības par pamatizglītību saņēma Cēres pamatskolas 9. klases skolnieki.

Lai veicas turpmākajā dzīves ceļā!

Pēdējā skolas diena un Pateicības diena

31.05.2018 09:00 - 12:00 kur : Cēres pamatskola

31. maijā tradicionāli skolas pēdējā mācību diena un Pateicības dienas mielasts. Šoreiz visiem kopā. 

Vispirms 9.00 sanācām kopā, lai svinīgi izdalītu liecības un direktore apstiprinātu, ka visi ir pārcelti uz nākamo klasi. 

Pēc šīs daļas zāle tika ienesti galdi un saklāts svētku mielasts. Ieradās aicinātie vecāki. Pateicības dienas pasākums iesākās ar īsu koncertu.

Direktore sveica visus, kas piedalījušies dažādās ārpus skolas aktivitātēs, sporta pasākumos, mācību olimpiādēs. Godināja labākos mācībās. Visčaklākā skolniece  ir Samanta Šulca, kas saņēma arī Kandavas novada Izglītības pārvaldes balvu. Īpašs Pateicības raksts ģimenēm, kas atbalsta un rosina mācīties savus bērnus.

Vēl neliels atskats šī mācību gada notikumos, kur prezentāciju sagatavoja Oskars Granapskis. Kā arī Erasmus+ projekta ''Reading without borders"  atskaite par padarīto un vasarā darāmo. Un mielošanās var sākties!

Paldies visiem par darbu un LAI JAUKA ATPŪTA VASARĀ!!!

Dzejas festivāls

29.05.2018 09:00 - 11:00

"Dzejas festivāls" ir projekta  19. aktivitāte, kurā galvenie dalībnieki bija sākumskolas klases. 

Jau iepriekšējā nedēļā skolēni aktīvi meklēja un mācījās dzejoļus no galvas. Tagad bija uzstāšanās! 

Pēc tam turpat zālē skolēni šķirstīja dzejoļu grāmatas un lasīja priekšā sev iepatikušos dzejoļus pārējiem. Izvērsās diskusija par to kā jālasa vai jāskaita izteiksmīgi, lai citiem būtu interesanti klausīties. 

Paldies dalībniekiem! 

Makulatūras konkurss "Palīdzēsim kokiem"

25.05.2018 13:00 - 16:30

Šajā mācību gadā Cēres pamatskola makulatūras konkursā "Palīdzēsim kokiem" savāca un nodeva otrreizējai pārstrādei 1160 kilogramus papīra un izglāba 16 kokus!!!

Turpinām krāt un vākt makulatūru!

Nākamgad piedalīsimies atkal!

Sporta diena

25.05.2018 09:00 - 11:00

Džimbas programma

2017./2018. mācību gadā skolā tika īstenota Džimbas 9 soļu programma, kuras mērķis ir bērniem mācīt par personisko drošību saskarsmē ar citiem cilvēkiem, veicināt bērnu spēju izvairīties no pāridarījumiem, veicināt adekvātu pašapziņu, pāridarījumu atklāšanu, rīcību apdraudošās situācijās un komunikāciju starp vecākiem un bērniem.

Šo programmu 2., 3. un 4. klasēs īstenoja divi īpaši sagatavoti nodarbību vadītāji - Džimbas aģenti - Ilona un Iveta, kuri ar mūzikas, rotaļu, filmiņu un spēļu palīdzību sarežģītās un mulsinošās lietas pasniedza bērniem vieglā un saprotamā veidā. 

Katrai klasei tika veikts 9 nodarbību cikls, pēc kura bērni saņēma sertifikātus, apliecinot, ka gūtās zināšanas un prasmes prot pielietot nedrošās situācijās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)
<>


Jaunākās galerijas