Klašu eglītes

20.12.2016 09:00 - 11:00 kur : Cēres pamatskola

20. decembrī skolā norisinājās klašu eglītes.

Piparkūku mājiņas

01.12.2016 - 19.12.2016 kur : Cēres pamatskola

Katru gadu decembra mēnesī skolas darbiniece Sanita Alehnoviča dod iespēju skolēniem mācīties gatavot piparkūku mīklu, cept un rotāt piparkūku mājiņas. Šogad savas piparkūku mājiņas radīja Agnese, Laura, Alisa, Renāte, Roberta, Krista Daniela un Adrija.

Arī mazie pirmsskolas bērni kā katru gadu cepa piparkūkas un izgaršoja tās. Tas rada Ziemassvētku sajūtu.

Liels paldies Sanitai!

Dāvanas

09.12.2016 09:10 - 09:45 kur : Cēres pamatskola

9. decembrī Cēres pamatskolas skolēni piedzīvoja dāvanu saņemšanas prieku. Skolēnus pārsteidza dāvanas, kurās bija piepildījuši kristieši, ar domu palīdzēt un iepriecināt bērnus Ziemassvētkos. Dāvanas bija no Lielbritānijas. Tās bija sarūpējušas ģimenes, kurās ir bērni. Tā bērni tiek mācīti palīdzēt un dalīties ar citiem, un piedzīvot dāvināšanas prieku.

Paldies Ventspils novada Užavas baptistu draudzes priekšniekam Ziedonim Potāpovam, kurš dāvanas piegādāja. Paldies Svētdienas skolas jaunietēm Annai un Marutai, kuras izdalīja dāvanas un mūsu skolēnu sirdis sasildīja.

Koncerts Latvijai

17.11.2016 12:00 - 13:00 kur : Cēres pamatskola

Lāčplēša diena

11.11.2016 12:00 - 13:30 kur : Cēres pamatskola

Kā jau katru gadu, 11.novembrī norisinājās jau par tradīciju kļuvusī Lāčplēša dienas zēnu sacensība par titulu "Cēres Lāčplēsis". Titulus dalīja pa vecuma grupām - 1.-4.klase, 5.-6. klase, 7.-9.klase. Zēniem bija jāveic basketbola soda metieni, futbola soda sitieni, atspiešanās balstā guļus, jāveic "vēdera presīte". Lielajiem zēniem vēl pievilkšanās un šautriņu mešana. Sīvā un spraigā cīņā par uzvarētājiem kļuva Andris Lagzdiņš (4.klase), Ralfs Konovs (6.klase), Otto Fedukovičs (8.klase)

Futbols

12.10.2016 09:30 - 14:00 kur : Cēres pamatskola

Projekta 5. diena

07.10.2016 kur : Cēres pamatskola

Piektdienā, 7. oktobrī tika noorganizētas radošas aktivitātes visiem – lai labi garšotu ēdiens, ir skaisti jāuzklāj galds. Viena no galda sastāvdaļām ir galda dekors. Un kas gan ir vienkāršāk, kā izmantot rudenī izaugušo! Visi ar aizrautību metās veidot ķirbju vāzes ar ziediem, sīpola vīriņu, pat lidmašīnu... Pat zēni ar prieku veidoja savas kompozīcijas! Un vēl kļavu lapu rozītes – tik krāsainas un košas!

Pēc pusdienām Cēres skolas dziedošās ģimenes sanāca kopā un visi baudījām jauku koncertu.

Dienas izskaņā vēl orientēšanās spēle “Latvija” Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas stadionā. Par spīti drēgnajam laikam to izskrēja visi.

Nedēļa aizskrēja vēja spārniem. Tika paveikts tik daudz. Esam aktīvi darbojušies, apguvuši jaunas zināšanas, nostiprinājuši jau zināmās.

Ciemiņi aizbrauca ar labām un spilgtām atmiņām par Cēres pamatskolu, Kandavu, Latviju.

Paldies projekta grupas skolēniem, viņu vecākiem, visiem skolas skolēniem, skolotājiem un darbiniekiem par palīdzību veiksmīgai starptautiskās tikšanās norisei!