Ekskursija uz Saeimu.

17.10.2019 09:00 - 17:00

17.oktobrī Cēres pamatskolas 28 skolēni devās ekskursijā uz Saeimu, lai tuvāk iepazītu Latvijas parlamenta darbu, politiķu ikdienu, kā arī Saeimas nama arhitektūru un vēsturi. Skolēniem bija iespēja vērot Saeimas sēdes norisi, kurā tika pieņemts likumprojekts, ka turpmāk Latvijā dzimušiem bērniem būs pilsoņa statuss.

Vissirsnīgākie mirkļi bērniem bija mūsu skolas absolventa Jāņa Vitenberga darba vietā. Deputāts Jānis vada Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisiju. Viņš skolēniem izstāstīja savas karjeras izaugsmes ceļus. Visi ar interesi klausījās Jāņa stāstījumā, kurā viņš norādīja noderīgus ieteikumus: mācīties komunicēt; izteikt savu viedokli; izkāpt no savas komforta zonas un neatlaidīgi sevi pilnveidot un nepalaist garām karjeras izdevīgos brīžus, ko dzīve dažkārt piedāvā. Liels paldies Jānim par tikšanos!!!

Papildus vēl apskatījām Vecrīgu un pabijām Doma baznīcā. Noskatījāmies filmu „Dauntonas abatija”- par angļu aristokrātu dzīvi, vēsturi.

Kolāža - mana nākotnes profesija

Cēres pamatskolas 3. un 4. klases skolēni karjeras nedēļā veidoja kolāžas par savu nākotnes nodarbošanos.

Karjeras nedēļa14.10.2019

Cēres pamatskolā:

* 14.-18. oktobrī - Mana nākotnes profesija, kolāžas veidošana 3.-4. klasēm

15. oktobrī - Klases audzināšanas stunda karjeras tematikā kopā ar pedagogu karjeras konsultantu 7.-9. klasēm

17. oktobrī - Mācību ekskursija uz Saeimu, politiķa karjeras iepazīšana 5.,7.,8.,9. klasēm

18. oktobrī - Tikšanās ar dažādu profesiju pārstāvjiem 1.-9. klase

printēt

Labo darbu nedēļa

07.10.2019 - 11.10.2019

Skolotāju diena 2019

04.10.2019 09:00 - 12:00

Un tādas lielas laimes nemaz nav. Ja jums to vēl, tad ziniet: tie ir nieki. Ir tikai tādas mazas laimītes. Ir tikai tādi mazi ikdienības prieki. Ja otrs saprot, ko es gribu teikt. Ja pažēlo tai brīdī, kad es raudu. Ja cauri pārpildītam tramvajam nav jāizmokās mainīt sīko naudu. Ja darbs no rokas iet, nav jākasās  un nav ar skauģiem ikbrīd jāsatiekas. Tā lielā laime taču veidojas no ikdienišķi mazajām, man liekas.

Tādiem vārdiem iesākās Skolotāju dienas pasākums Cēres pamatskolā. Katra klase bija padomājuši par sveicienu skolotājiem un 9.klase visu salika kopā.

Paldies par labajiem vārdiem un ziediem!!!

Paldies devītajiem par jauko noskaņu un stundu vadīšanu šai dienā!

Miķeļdiena

27.09.2019 12:00 - 13:00

27.septembris bija jauka, silta, saulaina diena.

Un kā katru gadu šajā laikā,  Cēres skolā tika noorganizēta "Rudens augļu, dārzeņu un ziedu izstāde" un tradicionālais Miķeļdienas tirdziņš.

Olimpiskā diena

20.09.2019 10:00 - 13:30

20. septembrī - Vislatvijas Olimpiskā diena!
Šī gada moto: "Tu vari, ja tu dari!" Olimpiskā diena popularizē veselīgu dzīvesveidu un akcentē vingrošanu kā svarīgu ikdienas rituālu labas pašsajūtas veidošanai.

Cēres pamatskolas visi skolnieki vispirms kopā vingroja skolas aktu zālē. Pēc tam devās uz sporta halli, kur sporta skolotājs Aivars bija sagatavojis dažādas stafetes. Pēc stafetēm - zāles futbola sacensības pa vecuma grupām. Piedalījās visi! Nobeigumā dalībnieki saņēma diplomus par piedalīšanos Olimpiskajā dienā!