Makulatūra 2019

16.aprīlī Cēres pamatskolā notika visu mācību gadu vāktās un uzkrātās makulatūras nodošanu SIA "Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrībai "Piejūra". Nu jau par tradīciju ir kļuvusi piedalīšanās makulatūras vākšanas konkursā “Palīdzēsim kokiem!" Šogad makulatūras busiņu piekrāvām pilnu jo pilnu.

Paldies Cēres skolas skolēniem, viņu vecākiem un pagasta iedzīvotājiem!

Vingrošana pirmsskolā

04.04.2019 - 09.05.2019 kur : Cēres pamatskola

No 4.aprīļa, katru ceturtdienu, 6 nodarbību garumā Cēres pamatskolas pirmsskolas bērni darbojas projektā Nr.9.2.4.2/16/I/080 “Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā”. Nodarbības vingrošanā vadīs Agnese Loķe.

Pirmā nodarbība jau ir notikusi un bērni vingroja ar aizrautību!

KustiNācija

04.04.2019 09:00 - 10:00 kur : Cēres pamatskola

Cēres pamatskolas piedalās Veselības ministrijas kampaņas "KustiNācija" Vislatvijas izglītojošā programmā bērnudārziem un skolām, kas veicina veselīgu interesi par kustēšanos jau no mazotnes.

4. aprīlī visi skolas skolēni saņēma profesionālu autoru komandas izstrādātu metodisko vingrošanas programmu atbilstošu vecumposmiem, kas mudina kustēties pareizi.

1.-5. klašu skolēni piedalījās nodarbībā kopā ar Kustinatoru.

Sabiedrības informēšanas kampaņa tiek īstenota ESF projekta „Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi" (Identifikācijas Nr.9.2.4.1/16/I/001) ietvaros.

Blēņas un Ziedonis

27.03.2019 11:00 - 12:10 kur : Cēres pamatskola

Cēres pamatskolā projekta "Latvijas skolas somas" ietvaros notika "Rakstniecības un mūzikas muzeja" nodarbība "BLĒŅAS un ZIEDONIS""

6.-9.klašu audzēkņi iepazina Imanta Ziedoņa daiļradi, klausījās, sacerēja paši, izspēlēja skečus.

Atraktīvs un jauks pasākums!!!

Lasāmskapis

27.03.2019 10:00 - 11:00 kur : Cēres pamatskola

Cēres pamatskolā projekta "Latvijas skolas somas" ietvaros notika "Rakstniecības un mūzikas muzeja" nodarbība "LASĀMSKAPIS"

1.-5. klašu skolēni atraktīvā un neparastā veidā iepazina literatūras mantojumu, sacerēja stāstus paši un dalījās savā pieredzē.

Meistarklase "Uzturs un veselīgi našķi"

25.03.2019 08:30 - 10:00 kur : Cēres pamatskola

Projekta „Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā”, (Nr.9.2.4.2/16/I/080) ietvaros, Cēres pamatskolā notika izglītojoša nodarbība / meistarklase par bērnu uzturu un veselīgiem našķiem.

8. un 9. klases skolēni, Gunas Rijkures (Uztura speciāliste, Mg Uztura zinātnē) vadībā, praktiski darbojoties apguva veselīgu ēdienu gatavošanas prasmes.

Pašu gatavotais garšo vislabāk!

8.marts

08.03.2019 12:00 - 13:30 kur : Cēres pamatskola

8. martā Starptautiskajā Sieviešu dienā Cēres pamatskolā notika skolas meiteņu sacensības par titulu "Cēres supermeitene".

Meitenes sacentās dažādās disciplīnās: basketbola metienos, futbola sitienos, pildbumbas mešanā, lekšanā ar lecamauklu,  šautriņu mešanā, līdzsvara noturēšanā uz vienas kājas, diega ievēršanā adatā, pildīja vēdera presīti.

Saskaitot punktus, par uzvarētājām kļuva:

3.-4.klašu grupā 1.vieta- Alisa Strautiņa, 2.vieta - Signe Pole, 3.vieta - Inese Grīnberga

5.-6.klašu grupā 1.vieta - Mairita Zauerhagena, 2.vieta - Biruta Grīnberga, 3.vieta - Daniela Piusa

7.-9.klašu grupā 1.vieta - Krista Pole, 2.vieta - Aleksa Valtere, 3.vieta - Ģertrūde Dzene

Paldies sporta skolotājam Aivaram un zēniem par tiesāšanu!