Leļļu izrāde "Lācis un viņa draugi"

05.03.2020 10:00 - 11:00

Radošā apvienība TEĀTRIS UN ES 5.martā 10:00 Kandavas kultūras namā aicina uz leļļu izrādi LĀCIS UN VIŅA DRAUGI

un Cēres pamatskolas 1.-5.klašu skolēni to apmeklēs ar projekta LATVIJAS SKOLAS SOMA atbalstu!

Lācis ir nolēmis atkal satikt savus mīļos draugus – Sivēnu, Trusi, Ēzelīti un Pūci. Vispirms viņš dosies ceļā pie Sivēna. Viņi abi cīnīsies ar bitēm, lai tiktu pie medus. Tad, viņi apciemos Trusi, kurš nu nemaz nebūs gaidījis tik ēdelīgus ciemiņus! Un skat, laiks doties pie drauga  Ēzelīša, kuram izrādās šodien ir dzimšanas diena! Nu tikai ir jāatrod dāvanas, jāsatiek Pūce un dzimšanas diena būs izdevusies!

Autors un režisors: Armands Ekštets

Žanrs: leļļu izrāde bērniem un vecākiem

Mērķu auditorija: bērni pirmskolas un sākumskolas vecumā

Lelles veidojuši: animācijas studijas Avārijas Brigāde mākslinieki

Teātra izrāde "Nezinītis un Zinīte"

25.02.2020 13:00 - 14:00

25. februārī Cēres pamatskolā notika izrāde „ Nezinītis un Zinīte ”

Izrāde sniedza pozitīvu ieskatu vientiesīgā puisēna Nezinīša dzīvē, kur Nezinīša draugi centās palīdzēt viņam tikt vaļā no „SLINKUMA”.

Nezinīti atbalstīja, nesen Zoodārzā iepazītais jautrais Pērtiķēns, kurš tika spēlēts kā lelle, un protams tuvākais draugs, un padomdevējs, atraktīvā un enerģiskā meitene Zinīte. Meitene, kura deva zināšanas, kā uzvesties pie galda. Un kopā ar bērniem un Nezinīti atkārtoja labas uzvedības normas.

Fona dzīvīgumu uzturēja vairākas dziesmiņas, arī Zinītes izpildījumā. Un protams izrādē iesaistījās paši bērni, kurus Nezinītis pats aicināja palīdzēt sakārtot viņa istabiņu, kurā valdīja nekārtība.

Izrāde bija pamācoša un ar humora piedevu.

Karjeras lekcija "Uzņēmēja gēns"

19.02.2020 09:00 - 10:00 kur : Cēres pamatskola

19. februārī Cēres pamatskolas 7.-9.klašu skolēniem notika karjeras attīstības atbalsta pasākums "Uzņēmēja gēns".

Ciemos bija ieradies uzņēmuma SIA „Betolli” tehniskais direktors Mārcis Krauze, kurš vadīja lekciju "Uzņēmēja gēns".

Biznesa lekcijā skolēni tika iepazīstināti ar uzņēmēju veiksmes stāstiem, M. Krauze pastāstīja, kāds ir labākais vecums kad labāk veidot uzņēmējdarbību, prezetnēja labākās biznesa idejas, kā arī pastāstīja par spilgtākām biznesa personībām, un par veiksmīgākiem pasaules līmeņa biznesa stāstiem.

Pasākums notika Eiropas sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0./16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanas ietvaros.

Ieskats dalībnieku atsauksmēs:

"Es sapratu, ka uzsākot savu biznesu vajag galveno domu un gribu to realizēt. Pati to nevarētu, bet es priecājos par cilvēkiem, kuri sapņo un realizē tos.

Mārcis Krauze pasniedza motivējošu lekciju par uzņēmēju biznesu un kā pašam tādu uzsākt.

Stāstīja, ka radot savu biznesu ir grūti šķēršļi un jācenšas nepadoties.

Sava uzņēmuma dibināšanai vajag ļoti lielu drosmi.

Uzņēmējam ne no kā  nevajag baidīties un vajag sevi izaicināt, bet ja nepaveicas, vajag mēģināt vēlreiz un nebaidīties no neveiksmēm.

Savu uzņēmējdarbību vajag sākt ar vienkāršām lietām.

Lektors iedvesmoja nebaidīties un sasniegt ko esam iecerējuši. Paldies viņam, ka viņš savu laiku atvēlēja mums!

Iedvesmoja, lai mēs neslinkotu un darītu savu darbu, lai tiecamies pēc saviem mērķiem.

Mārcis Krauze daudz pastāstīja par uzņēmējdarbību un teica, ka nekad nav par vēlu.

Ieguvu daudz jaunas informācijas. Varēja uzzināt daudz ko jaunu, kas dzīvē noderēs. Iedvesmoja mūs izvirzīt lielākus mērķus un līdz tiem tiekties.

No kļūdām mācās un turpmāk zināsi kā ir labāk.

Lektors ar lielāko prieku stāstīja mums kā var sasniegt savus mērķus un to, ka gadu vecums nav svarīgs, jebkad var uzsākt to, ko esi iedomājies."

Valentīndienas diskotēka

14.02.2020 17:00 - 21:30

Radi rotājot!

06.02.2020 11:00 - 12:00

6.februārī Kandavas kultūras nama mākslas galerijā "Vējspārns" notika Kandavas novada skolu audzēkņu vizuālās un vizuāli plastiskās māklsas darbu konkursa - izstādes  "Radi rotājot!" noslēguma pasākums. Konkurss - izstāde notika no 21.janvāra līdz 7.februārim.

Pavisam ar saviem darbiem piedalījās 31 dalībnieks, un ceļazīmes uz otro kārtu- Kurzemes reģionālo skati ieguva pieci Kandavas novada skolu audzēkņi.

No Cēres pamatskolas ceļazīmi saņēma Sintija Cīrule ar zīmējumu “Man dziesmiņu nepietrūka”un Jurita Meļņika ar zīmējumu “Pinu košu vainadziņu” Prieks par meiteņu veikumu un darbu vadītājas Drosmiņa Krūmiņas atbalstu.

Konkurss- izstāde tika organizēta, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem.

Ziemassvētku tradīcijas

20.12.2019 09:00 - 10:30

20. decembrī turpinot skolas tradīcijas, 7.klase kopā ar audzinātāju Natāliju, organizēja Ziemassvētku latvisko tradīciju izzināšanas pasākumu.

Ziemassvētku pasākums

19.12.2019 17:00 - 22:00

19. decembrī Cēres skolā tika sveikti Ziemassvētki.