Projekta 5. diena

07.10.2016 kur : Cēres pamatskola

Piektdienā, 7. oktobrī tika noorganizētas radošas aktivitātes visiem – lai labi garšotu ēdiens, ir skaisti jāuzklāj galds. Viena no galda sastāvdaļām ir galda dekors. Un kas gan ir vienkāršāk, kā izmantot rudenī izaugušo! Visi ar aizrautību metās veidot ķirbju vāzes ar ziediem, sīpola vīriņu, pat lidmašīnu... Pat zēni ar prieku veidoja savas kompozīcijas! Un vēl kļavu lapu rozītes – tik krāsainas un košas!

Pēc pusdienām Cēres skolas dziedošās ģimenes sanāca kopā un visi baudījām jauku koncertu.

Dienas izskaņā vēl orientēšanās spēle “Latvija” Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas stadionā. Par spīti drēgnajam laikam to izskrēja visi.

Nedēļa aizskrēja vēja spārniem. Tika paveikts tik daudz. Esam aktīvi darbojušies, apguvuši jaunas zināšanas, nostiprinājuši jau zināmās.

Ciemiņi aizbrauca ar labām un spilgtām atmiņām par Cēres pamatskolu, Kandavu, Latviju.

Paldies projekta grupas skolēniem, viņu vecākiem, visiem skolas skolēniem, skolotājiem un darbiniekiem par palīdzību veiksmīgai starptautiskās tikšanās norisei!

Projekta 4.diena

06.10.2016 kur : Cēres pamatskola

Ceturdienā, 6. oktobrī braucām cept rudzu maizi uz Babīti ceptuvi “Lāči”. Viesi iepazina  ceptuvi, maizes cepšanas procesu, cepēju darbarīkus, paši cepa rudzu cepumus, kas visiem ļoti garšoja. Protams, pagaršojām arī dažādus maizes veidus.

Pēc ceptuves apmeklējuma, devāmies uz Vecrīgu, kur nelielā pastaigā parādījām savas valsts galvaspilsētas skaistākās vietas. Vakarā visi - gan skolēni, gan skolotāji vienojās kopīgos dejas soļos.

Projekta 3.diena

05.10.2016 kur : Cēres pamatskola

Trešdienā, 5. oktobrī apmeklējām Ventspils Demo centru, kur dažādās aktivitātēs varējām izprast mūsu zemes klimatiskās pārmaiņas un mūsu ietekmi uz to. Pabijām arī Livonijas ordeņa pili, kur nelielā vēsturiskā pārgājienā, viesi varēja salīdzināt savu vēsturi ar mūsējo. Protams mūsu Baltijas jūra ar vēju un viļņiem.

Vakarpusē skolēni mācīja viens otram dažādas spēles, kas raksturīgas katrai valstij. Izrādās, ka daudzas spēles ir līdzīgas.

Projekta 2.diena

04.10.2016 kur : Cēres pamatskola

Otrdienā, 4. oktobrī tikāmies ar Kandavas novada domes priekšsēdētāju Normundu Štofertu.  Apmeklējām Kandavas internātvidusskolu, kur notika nodarbība silto smilšu kabinetā. Pēc tam Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolu, kur apskatījām sporta halli un rotaļu un atpūtas telpu sākumskolas klasēm. Pēc tam pastaiga pa Kandavu uz Kandavas Lauksaimniecības tehnikumu, kur bija tikšanās ar “ēdināšanas pakalpojumu speciālistu” skolotāju Dzintru Znatnaju un viņas audzēkņiem. Paldies visiem par laipno uzņemšanu!

Vakarā skolēniem notika futbola sacensības.

Projekta 1.diena

03.10.2016 kur : Cēres pamatskola

No 2. oktobra līdz 8. oktobrim Cēres pamatskola uzņēma ciemiņus – Erasmus+ KA2 stratēģisko skolu sadarbības partnerību projekta “MY NATIONALITY IS HUMAN” sadarbības partnerus no Bulgārijas, Grieķijas, Itālijas, Rumānijas.

Šīs starptautiskās tikšanās tēma: Veselīgas ēšanas māksla.

Pirmdienā, 3. oktobrī skolēni un skolotāji tika sagaidīti ar apsveikuma koncertu, parādīta skola un tad cītīgs darbs. Projektā iesaistītie skolēni piedalījās zīmēšanas stundā, kuru vadīja skolotāja Drosmiņa Krūmiņa. Aktīvu dalību ņema arī viesu skolotāji. Tika izveidota skaista zīmējumu izstāde. Tālāk sekoja Cēres skolas skolēnu sagatavoto prezentāciju “Veselīgie ēdieni” noskatīšanās. Skolēni bija strādājuši grupās un arī individuāli. Pēc prezentācijām notika veselīgo, pašu dārzos augušo dārzeņu un augļu garšošana. Cēres skolotājas bija atnesušas savus dārzeņu salātus un nu receptes no Latvijas ir aizceļojušas pasaulē. Tika veidota dārzeņu un augļu mini-vārdnīca visu valstu valodās. Ilze Celma parādīja kā Latvijā mājās sien ķimeņu sieru.

Dienas noslēgumā norisinājās sacensības, kurās izrādījām cieņu viens otram, jo bija jāprot sadarboties, pielāgoties, atbalstīt komandas biedrus.

Skolotāju diena

30.09.2016 08:45 - 09:35 kur : Cēres pamatskola

Olimpiskā diena

23.09.2016 12:00 - 13:00 kur : Cēres pamatskola

23.septembrī arī Cēres skolā noritēja Olimpiskā diena.

Kamēr daļa skolas skolēnu aizstāvēja skolas godu Kandavā, mājās palicēji arī vingroja visā republikā kopējo vingrojumu kompleksu. Mairita, Linda, Lelde, Elīna noorganizēja jautras stafetes. Tas bija aktīvi un jautri!