Olimpiskā diena

23.09.2016 12:00 - 13:00 kur : Cēres pamatskola

23.septembrī arī Cēres skolā noritēja Olimpiskā diena.

Kamēr daļa skolas skolēnu aizstāvēja skolas godu Kandavā, mājās palicēji arī vingroja visā republikā kopējo vingrojumu kompleksu. Mairita, Linda, Lelde, Elīna noorganizēja jautras stafetes. Tas bija aktīvi un jautri!

Ābolu salidojums20.09.2016

20. septembrī Cēres pamatskolā notika „Ābolu salidojums”, kuru rīkoja 9. klase.

Par godu šim pasākumam skolēni uzzīmēja ābolus, ābeles, ābolu mājiņas un vārda „ābols” dizainu.

Katra klase sagatavoja galda dekorācijas no āboliem un ābolu ēdienus, kurus prezentēja.

Katrā starpbrīdī bija iespēja izmēģināt roku veiklību ābolu mešanā spainī.

Skolas zālē bija dižāko un krāšņāko ābolu izstāde.

Varēja degustēt ekstravagantus ābolu ievārījumus.

Uz skolu bija ieradies ciemiņš Jānis Lepsis, kurš pastāstīja par dažādām ābolu šķirnēm un deva iespēju degustēt ābolus.

8. klase bija sagatavojusi ticējumus par āboliem.

9. klase novērtēja visu skolēnu centību un labākos apbalvoja.

·         gardākais ēdiens 1.-4. klašu grupā-1.,2. klasei,

·         gardākais ēdiens 5.-9. klašu grupā-6. klasei,

·         gardākais individuālais ēdiens-Viktorijai Meļņikai,

·         ekstravagantākais ievārījums-Annijai Jēcei,

·         interesantākais galda dekors1.-4. klašu grupā-4. klasei.

·         interesantākais galda dekors 5.-9. klašu grupā-8. klasei,

·         skaistākais ābola zīmējums-Sanijai Balodei,

·         skaistākais ābolu mājiņas zīmējums-Alisai Strautiņai,

·         skaistākais vārda „ābols” dizains-Annijai Jēcei,

·         krāšņākais ābols-Laurai Antonei,

·         dižākais ābols-5. klasei.

Pasākums bija ļoti skaists un visi labi pavadīja laiku.

Zinību diena

01.09.2016 09:00 - 10:00 kur : Cēres pamatskola

Pēdēja skolas diena

30.05.2016 09:00 - 12:00 kur : Cēres pamatskola

30. maijā pēdējā 2015./2016. mācību gada mācību diena. Kā jau tradicionāli šajā dienā, viss skolas kolektīvs saņēma liecības, kas šogad tika dalītas sākot ar augstāko vidējo atzīmi. Visaugstākais vidējās atzīmes kāpums - Otto. Tika apsveikti visi, kas skolas vārdu nesuši tālāk novadā, reģionā, republikā - olimpiāžu dalībnieki, dažādu konkursu dalībnieki, futbolisti, "Lāses kausa" volejbolistes.

Notika vasaras ielīgošana, kad visi kopā dziedāja līgo dziesmas. Pēc tam visi kopā izgājām ārā un samīļojām skolu, sadodoties rokās ap to.

Pulksten 11.00 notika "Pateicības diena" uz kuru bija uzaicināti skolēni un viņu vecāki, kuri bija piedalījušies mācību priekšmetu olimpiādēs un konkursos. Koncertā uzstājās 5. klase ar tautasdziesmu programmu, kuru bija sagatavojusi skolotāja Drosmiņa.

Pirmsskolas izlaidums

27.05.2016 10:00 - 11:00 kur : Cēres pamatskola

27. maijā notika pirmsskolas sešgadnieku izlaidums.

"Mežā dzimis, mežā audzis, nāk uz mājās rādīties"

27.05.2016 08:30 - 11:00 kur : Cēres pamatskola

Mācību gadu beidzām ar pārgājienu uz mežu ar devīzi” Mežā dzimis, mežā audzis, nāk uz mājām rādīties”.

Egles vēl neziedēja, bet nogaršojām zaķa kāpostus, atradām interesantas siekstas, apsūnojušus celmus un dīvainus ragaiņus. Pie sporta zāles no tiem tapa gan vigvami, gan "ugunskuri". Čiekurus izmantojām latvisko zīmju veidošanai. Daži guvumi bija tik interesanti, ka tie kļuva par eksponātiem - vientuļniekiem.

Uzslava zēniem, kuri visvairāk metās instalāciju veidošanas darbos. Meitenēm " Pāva aste" (kura bija ļoti skaista) pārtapa dīvainā kokā - arī nebija slikti.

Pārgājiens un veikums visiem radīja pozitīvas emocijas.

Pielikumā - uz ugunskura vārīta zupa. Vai var būt kas labāks?

Tīrai Latvijai

27.05.2016 10:00 - 15:00

2015./ 2016. mācību gadā Cēres pamatskolas skolēni aktīvi iesaistījās Zaļās jostas organizētajos pasākumos – konkursos “ Tīrai Latvijai!” Bērni cītīgi vāca gan izlietotās baterijas, gan nolietoto elektrotehniku. Mūsu skolēni kopumā savāca 117, 40 kg bateriju, kas 313 izglītības iestāžu konkurencē mums deva 20. vietu.

Čaklākie bateriju vācēji 27. maijā piedalījās Zaļās jostas festivālā “Mēs par tīru Latviju!” Rīgā, Lucavsalā. Tur bērni varēja iesaistīties dažādos izglītojošos pasākumos – darbnīcās, baudīt koncertu un atpūsties pēc labi padarīta darba.