Ziemassvētki 2016

21.12.2016 16:00 - 23:00 kur : Cēres pamatskola

21. decembrī svinīgi tika sveikti Ziemassvētki Cēres skolā.

Pirms pasākuma skolēni, skolotāji un skolas darbinieki tikās jau par tradīciju kļuvušās, kopējās svētku vakariņās, kur mielastu no vecāku gādātiem produktiem bija sagatavojušas skolas darbinieces.

Pasākumā skolas pulciņš "Teātra dīva" bija sagatavojis izrādi "Brīvdienās uz Ziemeļpolu", dejoja un dziedāja gandrīz visi skolēni. Paldies skolotājām Jolantai, Evitai un Drosmiņai!

Noslēgumā kā katru gadu direktore sveica visus labiniekus mācībās. Visaugstākā vidējā balle bija Annijai Jēcei (9.03).

Tālāk sekoja "'dzīvās mūzikas'' balle, ko spēlēja Ainārs Oliņš. Dejotāju bija pilna zāle!

Priecīgus svētkus visiem!!!

Pirmsskolas Ziemassvētku eglīte

20.12.2016 10:00 - 11:00 kur : Cēres pamatskola

20. decembrī svētkus svinēja un Ziemassvētku vecīti gaidīja visi Cēres pagasta pirmsskolas bērni.

Bērni, kas apmeklē pirmsskolas grupiņas, savu skolotāju pavadībā, parādīja vecākiem un draugiem kādas dziesmas un rotaļas ir iemācījušies.

8.klases rūķi vadīja pasākumu.

Un protams Ziemassvētku vecītis ar konfekšu maisu!

Klašu eglītes

20.12.2016 09:00 - 11:00 kur : Cēres pamatskola

20. decembrī skolā norisinājās klašu eglītes.

Piparkūku mājiņas

01.12.2016 - 19.12.2016 kur : Cēres pamatskola

Katru gadu decembra mēnesī skolas darbiniece Sanita Alehnoviča dod iespēju skolēniem mācīties gatavot piparkūku mīklu, cept un rotāt piparkūku mājiņas. Šogad savas piparkūku mājiņas radīja Agnese, Laura, Alisa, Renāte, Roberta, Krista Daniela un Adrija.

Arī mazie pirmsskolas bērni kā katru gadu cepa piparkūkas un izgaršoja tās. Tas rada Ziemassvētku sajūtu.

Liels paldies Sanitai!

Dāvanas

09.12.2016 09:10 - 09:45 kur : Cēres pamatskola

9. decembrī Cēres pamatskolas skolēni piedzīvoja dāvanu saņemšanas prieku. Skolēnus pārsteidza dāvanas, kurās bija piepildījuši kristieši, ar domu palīdzēt un iepriecināt bērnus Ziemassvētkos. Dāvanas bija no Lielbritānijas. Tās bija sarūpējušas ģimenes, kurās ir bērni. Tā bērni tiek mācīti palīdzēt un dalīties ar citiem, un piedzīvot dāvināšanas prieku.

Paldies Ventspils novada Užavas baptistu draudzes priekšniekam Ziedonim Potāpovam, kurš dāvanas piegādāja. Paldies Svētdienas skolas jaunietēm Annai un Marutai, kuras izdalīja dāvanas un mūsu skolēnu sirdis sasildīja.

Koncerts Latvijai

17.11.2016 12:00 - 13:00 kur : Cēres pamatskola

Lāčplēša diena

11.11.2016 12:00 - 13:30 kur : Cēres pamatskola