"My nacionality is human" diena

17.05.2016 10:40 - 10:55

Apmeklējot Grieķiju, Erasmus+ projekta aktivitāte bija izveidot internacionālu kalendāru, kurā tika pievienota svinama diena " "My nacionality is human" day". 17. maijā īsā zibakcijā vienojāmies kopējā visas skolas dejā dziesmai, ko izpildīja Paula, Samanta un Alise. Atceramies savu projektu!

"Esi aktīvs - bez atkarībām! 2016"

16.05.2016 13:00 - 14:30

Jau 5 gadu Cēres pamatskolas 7.-8. klašu skolēni piedalās Kandavas novada skolu konkursā "Esi aktīvs - bez atkarībām! 2016".

Balvā brauciens uz Līvu Akvaparku no Kandavas novada sociālā dienesta, transporta izdevumus sedz Kandavas novada Izglītības pārvalde. Paldies sponsoriem!

Pēdējais zvans

13.05.2016 12:00 - 13:30

Piektdien, 13.maijā, Cēres pamatskolā notika 9.klases pēdējais zvans. To rīkoja 8.klase, kuri paši bija Brēmenes muzikanti, jo tēma bija pasakas. Katra klase devītos sveica kā noteikti pasaku tēli. 1.un 2.klase-Sniegbaltīte un septiņi rūķīši, 3.klase-Ansītis un Grietiņa, 4.klase-Vecīša cimdiņš, 5.klase-Vinnijs Pūks un viņa draugi, 6.klase-Maija un Paija, 7.klase-Sprīdītis. Visas klases bija ļoti oriģināli izdomājušas apsveikumus.

Katram 9.klases skolēnam tika piešķirta nominācija. Samantu nominēja kā Bitīti Maiju, Aigitu kā Sniegbaltīti, Paulu kā Princesi uz zirņa, Lauri kā Sprīdīti, Alisi kā Drošsirdi un audzinātāju Drosmiņu kā Karmenu. 8.klase bija ļoti skaisti un rūpīgi izdekorējuši skolas zāli ar taureņiem. Visi pasaku varoņi nofotografējās ar devītajiem.

Pasākuma noslēgumā tika izdalīti smaidiņi un visi kopā nodziedāja skaistu dziesmu “Disnejlenda”. Pasākums bija ļoti skaists un interesants. Paldies astotajai klasei!

Mātes dienas koncerts

06.05.2016 12:00 - 13:00

6. maijā Cēres pamatskolā notika visām māmiņām un vecmāmiņām veltīts koncerts.

Matemātikas konkurss 7.klasēm „Kopā gudrāk”

21.04.2016 kur : Cēres pamatskola

21.aprīlī Cēres pamatskolā pulcējās 7. klašu komandas no visām Kandavas novada skolām, lai piedalītos matemātikas pasākumā ar nosaukumu „Kopā gudrāk”. Šāda veida konkurss notiek jau sesto gadu pēc kārtas. Pagājušajā gadā tas notika Kandavas novada Zantes pamatskolā. Konkurss, tā dalībniekiem bija saistošs, interesants un reizē arī atraktīvs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (33)

3. tikšanās Grieķijā Trikalā 3. ģimnāzijā

10.04.2016 - 16.04.2016 kur : Cēres pamatskola

Trešā Erasmus + projekta “Mana tautība ir cilvēks” starptautiskā tikšanās norisinājās no 10. līdz 16. aprīlim Grieķijas vidienē. Trikalas 3. ģimnāzija uzņēma skolotājus un skolniekus no Itālijas, Bulgārijas, Rumānijas un Latvijas. Cēres pamatskolas skolotājas - Ilona Lazdāne un Anna Griķe, pavadīja trīs 9. klases skolnieces – Paulu Saiju, Alisi Poli un Samantu Balodi.

10. aprīļa pēcpusdienā Latvijas komanda ceļoja uz Atēnām, kur nākamajā dienā guva pirmos iespaidus par šo zemi un tās bagāto pagātni. Pilsētas iepazīšanu sākām no augšas – Akropoles, kurā varēja ne vien dzīvē izjust demokrātijas šūpuli, bet arī baudīt majestātisko ainavu – jūru, kalnus, kultūrvēsturiskos objektus un dzīvelīgo pilsētu. Pirms doties ar autobusu uz Trikalu, atpūtāmies Nacionālajos dārzos, kas pašā centrā sniedz veldzējumu no pilsētas burzmas. Tur palmas mijās ar kliņģerītēm, strūklakām... pirmo reizi atskārtām, ka esam nonākušas dienvidos. Projekta noslēguma dienā temperatūras stabiņš sasniedza +34 grādus!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Mani hobiji

07.03.2016 - 31.03.2016 kur : Cēres pamatskola

Marta mēnesī Erasmus+ projekta ietvaros visi Cēres pamatskolas skolēni tika aicināti izveidot prezentācijas un zīmēt, rakstīt, griezt, līmēt plakātus par saviem hobijiem un interesēm. Gatavie darbi tika izstādīti izstādē. Paldies dalībniekiem!

<>


Jaunākās galerijas