Lapas karte
Cēres skola

Pasākumi

Ekskursija uz Apgriezto māju.

03.10.2023 09:00 - 11:40

img20231003110029.jpg3.oktobrī Cēres pamatskolas 5., 6. un 7.klase devās ekskursijā uz Smārdes pagasta APGRIEZTO MĀJU, kas atrodas 7 grādu leņķa slīpumā pa diagonāli, tāpēc tās apciemojums bija izaicinājums mūsu vestibulārajam aparātam. Vēl turpat blakus bija arī Tornādo tunelis un Spoguļu labirints, kuros ieejot raisījās dīvainas emocijas un izjūtas. Skolēni varēja izmēģināt spēkus arī Mini golfa spēlē.

Lasīt visu ziņu galerija (26)

Durbes pils

03.10.2023 12:00 - 14:00

Uz Durbes pili devāmies latvijasskolassomalogokrasains.jpgiepazīties ar novada kultūrvēsturisko mantojumu, muzeja krājumiem, arhitektūru. Kā arī nostiprināt skolēnu vērtību sistēmas izpratni un vērtējošas attieksmes veidošanu personības izaugsmei.

Skolēni atraktīvi tika sadalīti grupās, izvēlējās grupas kapteini, saņēma darba lapas, kurās bija krāsaini veicamie uzdevumi: atrast, saskatīt, saskaitīt, izmērīt utt.

 Uzdevumi bija veicami Durbes pilī un tās apkārtnē, blakus esošajā parkā. Skolēni iepazinās ar Durbes pils vēsturiski nozīmīgiem faktiem un nostāstiem, interjeru, iesaistītām personībām, mazajām arhitektūras formām, parkā esošajiem daudzveidīgajiem kokiem.

Pabeidzot uzdevumus, skolēni pārbaudīja atrisinātā pareizību un pārsprieda procesa laikā radušos iespaidus un pārdomas.

Pasākums notika ar programmas "Latvijas skolas soma" atbalstu.

latvijasskolassomalogokrasains.jpg Lasīt visu ziņu galerija (25)
<>
Jaunākās galerijas