Lapas karte

Pasākumi

Sveicieni Latvijai

02.05.2024 12:10 - 13:30

latvijas-valsts-karogs-2024-grande.webp2. maijā Cēres pamatskolas kolektīvs pulcējās kopējā pasākumā "Dziesmas un dejas Latvijai".

"Pavasara dziesmu konkursā" pirmsskolai un 1.-3.klasei, audzēkņi izpildīja dažādas dziesmas, ko bija iemācījusi skolotāja Aleksa Valtere. Pirmsskolēnu rotaļu pulciņš un pulciņš "Dejotprieks" parādīja savas konkursu dejas, ko sagatavoja skolotāja Iveta Saija.

Lai visiem jauka Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena!

Lasīt visu ziņu galerija (44)

Sadejojam Kandavā

03.05.2024 11:00 - 15:00

sadejo-kandava.webpKoncerta "Sadejojam Kandavā" mērķis bija dot iespēju Tukuma novada izglītības iestāžu mūsdienu un citu deju žanru kolektīviem parādīt savu māksliniecisko sniegumu, veicināt pedagogu un skolēnu pieredzes apmaiņu.

Koncertā piedalījās vispārējās un profesionālās ievirzes izglītības iestāžu mūsdienu, sporta, vēsturisko, klasisko un citu žanru deju kolektīvu un individuālo priekšnesumu dalībnieki.

Koncerts bija ļoti interesants, daudzpusīgs. Skatītājiem katrs priekšnesums pavērās kā pārsteigums, sākot no klasiskā valša un aerobikas līdz pat Hip –Hopa trikiem.

Cēres pamatskolu pārstāvēja deju pulciņš "Dejotprieks" ar "Dusmīgo deju" hip hopa skaņās.

Visus koncertā klātesošos vienoja ritms, kustība un mīlestība.

Lasīt visu ziņu