Lapas karte
Cēres skola

Pasākumi

Popiela 2024

02.04.2024 12:20 - 13:20

2. aprīlī 4.-9.klases atrādīja savu radošo veikumu Popielā 2024. Paldies skolotājai Aleksai Valterei par skolēnu iekustināšanu! Paldies visiem skolēniem par uzdrīkstēšanos un savstarpējo sadarbību, kā rezultātā skolā notika ļoti jauks pasākums!

Lasīt visu ziņu galerija (32)

Tukuma novada izglītības un kultūras iestāžu skolēnu teātra uzvedumu festivāls “Dedzi gaiši, uguntiņa!”

11.04.2024 10:00 - 15:30

img-20240411-113754.webp11.aprīlī 27  Cēres skolas  teātra  ,,Pastarītis,, dalībnieki un pedagogi Ilona Lazdāne, Evija Ķezbere,  Aivars Rožinskis  un Evita Ɓērziņa devās uz Kandavas kultūras namu, kur notika Tukuma novada Izglītības un kultūras iestāžu skolēnu teātra uzvedumu festivāls “Dedzi gaiša, uguntiņa!”. Šoreiz bija jāpieņem lēmums vai nu spēlēt fragmentu no skaistās izrādes ,,Sniega karaliene,, , vai ļoti saīsināt un rādīt pārējiem dalībniekiem visu pasaku. Tika pieņemts izaicinājums izrādi saīsināt, kas radīja atkal daudz problēmu ar pārģērbšanās nākamajai lomai, kā arī iejusties pavisam citā lomā. Bet tas nebija vienīgais pārbaudījums ko nācās pieņemt - bija jāiemācās iztikt arī bez vairākām galvenajām lomām, kuras,  spēlēja pieaugušie. Nebija ne vecmāmiņa, ne ziedu feja, ne laupītāju vadone, ne lielie laupītāji. Vienīgā loma, kura tika aizstāta bija Sniega karaliene, kuru parasti spēlēja pati režisore, šoreiz tajā iejutās Alisa Strautiņa. Visiem tā bija lieliski pavadīta diena gan uzstājoties, gan skatoties arī citu dalībnieku sniegumu , kā arī ieklausoties žūrijas vērtējumā.

Lasīt visu ziņu galerija (17)

Festivāls "Iestudējums dejā - Apburtā karaļvalsts".

16.04.2024 09:00 - 14:00

whatsapp-image-2024-05-14-at-13-50-03.webp16.aprīlī, 3.klases skolēni devās uz Slampes Kultūras pili, kur piedalījās sākumsskolas skolēnu festivālā "Iestudējums dejā - Apburtā karaļvalsts", kura mērķis bija sekmēt bērnu un jauniešu talanta, prasmju un spēju izkopšanu teātra mākslas jomā.

 Festivālam skolēni cītīgi gatavojās, paši izvēloties dziesmu, domājot deju soļus un notikumu virzību. Pēc festivāla skolēni bija gandarījuma pilni par paveikto un izteica vēlmi dejot vēl kādu deju, jo pasākums tā patika, ka skolēni vēlējās vēlreiz iejusties savās lomās un baudīt citu skolu skolēnu priekšnesumus. 
Man, kā skolotājai, bija prieks vērot, cik skolēni radoši piegāja iestudējuma izveidei, kā arī būt daļai no teātra festivāla rīcības komisijas.

Lelde Kurpniece

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Melngalvju nama iepazīšana

23.04.2024 12:00 - 13:20

latvijas-skolas-soma-logo-krasains-1.webp23. aprīlī Cēres pamatskolas 6.-9.klašu skolēni devās uz Rīgu, lai izpētītu Vecrīgu un programmas "Latvijas skolas somas" ietvaros iepazītos ar Melngalvju namu.

 Melngalvju namā skolēni izzināja melngalvju leģendas un brālības dzīvesveidu, kurš ir “izdzīvojis” līdz pat 21. gadsimtam, klausoties saistošā gida stāstījumā par senajiem laikiem. Skolēni guva ieskatu Rīgas un Melngalvju nama vēsturē.

 Skolēni izstaigāja 14. gadsimta vēsturiskos pagrabus, kur varēja līdzdarboties, iztēlojoties sevi kā brālības biedrus un izkalt savu Melngalvju biedra monētu. Tāpat apskatījām ar iespaidīgo sudraba kolekciju un nama svinību zāles, to noformēšanā izmantotās gleznas.

Iegūtās zināšanas tiks izmantotas sociālo zinību, vēstures un vizuālās mākslas stundās.

Izdevumus par pasākumu sedza valsts programma “Latvijas skolas soma”

latvijas-skolas-soma-logo-krasains-1.webp

Lasīt visu ziņu galerija (25)

Olimpiskā diena 2024

26.04.2024 09:00 - 12:00

lok-2024-plakats-druka-b2-zals.webp26.aprīļa 9:30 dienu sākām ar piedalīšanos Olimpiskajā stundā, kuru vadīja Jānis Pētersons.  Olimpiskajā stundā jau otro gadu tiek plašāk pievērsta uzmanība Olimpiskajiem simboliem, šogad padziļināti tika apskatīts Olimpiskās lāpas simbols. Izglītojošā materiāla prezentācijā tika izklāstīta informācija par Olimpisko liesmu, lāpas ceļu un citiem ar šo simbolu saistītiem jautājumiem. Tiešsaistes īpašais viesis šogad bija leģendārais hokejists Sandis Ozoliņš.

Olimpisko dienu Latvijā atzīmē ar tradicionālo Vislatvijas vingrojumu kompleksu, kuru visa Latvija vingroja plkst. 11:00. Vislatvijas vingrojumu komplekss ir izveidots bērnudārza vecuma bērniem kopā ar Tutas lietu varoņiem Lapsiņu un Feneku, šim vingrojumam komponists Rūdolfs Macats sarakstīja dziesmu Bronza, Sudrabs, Zelts. Savukārt skolas vecuma bērniem, kā arī visiem pārējiem -  sagatavots vingrojums pie Markusa Rivas un ZeBrene dziesmas – Diskutē vēl. Kustības vingrojumu kompleksiem izstrādājuši pieredzes bagātie treneri Dinārs Zāģers un Monta Lībeka-Vilgerte.

Tāpat notika zīmējumu konkurss (1.-4.klase) "Olimpiskās spēles "Parīze 2024"", kur savus zīmējumus radīja Alekss Maslakovičs, Justīne Skudra, Rihards Markēvičs, Armands Iņķis un Ralfs Maļinovskis.

Lasīt visu ziņu galerija (10)

Lielā talka `24

26.04.2024 12:00 - 14:00

liela-talka-2024-27-04.webp26.aprīlī, kārtīgi vingrojuši un iesildījušies, devāmies sakopt pēc pavasara mitruma un ziemas slapjuma skolas sporta laukumu.

Paldies visiem talkotājiem!!!

Lasīt visu ziņu galerija (13)
<>
Jaunākās galerijas