Sveicieni Latvijai

02.05.2024 12:10 - 13:30

latvijas-valsts-karogs-2024-grande.webp2. maijā Cēres pamatskolas kolektīvs pulcējās kopējā pasākumā "Dziesmas un dejas Latvijai".

"Pavasara dziesmu konkursā" pirmsskolai un 1.-3.klasei, audzēkņi izpildīja dažādas dziesmas, ko bija iemācījusi skolotāja Aleksa Valtere. Pirmsskolēnu rotaļu pulciņš un pulciņš "Dejotprieks" parādīja savas konkursu dejas, ko sagatavoja skolotāja Iveta Saija.

Lai visiem jauka Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena!

Sadejojam Kandavā

03.05.2024 11:00 - 15:00

sadejo-kandava.webpKoncerta "Sadejojam Kandavā" mērķis bija dot iespēju Tukuma novada izglītības iestāžu mūsdienu un citu deju žanru kolektīviem parādīt savu māksliniecisko sniegumu, veicināt pedagogu un skolēnu pieredzes apmaiņu.

Koncertā piedalījās vispārējās un profesionālās ievirzes izglītības iestāžu mūsdienu, sporta, vēsturisko, klasisko un citu žanru deju kolektīvu un individuālo priekšnesumu dalībnieki.

Koncerts bija ļoti interesants, daudzpusīgs. Skatītājiem katrs priekšnesums pavērās kā pārsteigums, sākot no klasiskā valša un aerobikas līdz pat Hip –Hopa trikiem.

Cēres pamatskolu pārstāvēja deju pulciņš "Dejotprieks" ar "Dusmīgo deju" hip hopa skaņās.

Visus koncertā klātesošos vienoja ritms, kustība un mīlestība.

Sporta diena + zupa!

20.05.2024 11:00 - 14:30

img-20240520-131824.webp20.maijā tika organizēta sporta diena ar vingrojumiem, stafetēm un sporta spēlēm. Paldies skolotājam Aivaram!

Lai būtu savādāk nekā ikdienā, šoreiz pusdienās lielajā katlā uz dzīvas uguns vārīta zupa!

Paldies skolas saimniecītēm!

Latvijas Meža diena Tērvetē

24.05.2024 08:40 - 15:30

lmd2024-web-100.webp 24.maijā gandrīz visi Cēres skolas skolēni devās uz Tērveti, lai iepazītu meža audzēšanas ciklu no sēkliņas līdz koka mājai, kā arī izzinātu mācību un karjeras iespējas meža nozarē vairāk nekā 100 meža izziņas pieturās!

Meža dienas ir tradīcijām bagāts pasākumu cikls, kas tiek rīkots ar mērķi veicināt sabiedrības izpratni par ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu. “Latvijas Meža dienas” pulcē dažādas ar mežu un dabu saistītas organizācijas un mudina visu vecumu bērnus un pieaugušos apmeklēt daudzveidīgas meža izziņas pieturas, kā arī piedalīties izglītojošās aktivitātes kopā ar rūķiem, Cūkmenu un īstiem meža večiem. Pasākumu rīko AS "Latvijas valsts meži" sadarbībā ar Dobeles novada pašvaldību, "Zaļā josta" un dažādām meža nozares organizācijām.

Pēdējais zvans

30.05.2024 13:00 - 14:30

img-1911.webp30. maijā skolā notika PĒDĒJĀ ZVANA svinības. Šoreiz zvans skanēja ne tikai 9.klasei, bet arī 6., 7. un 8. klasei, kuras visas nākamajā mācību gadā mācīsies citur.

Ir bērzu meiju elpa svētku zālē

Un svinīgums tāds valda neparasts,

Jo skola jāatstāj, lai dotos tālē,

Kur savu laimes taku katram rast.

Lai visiem izdodas iecerētais un lai līdzās vienmēr iet veiksme!!!

Sešgadnieku izlaidums 2024

31.05.2024 10:00 - 11:00

img-2246.webp31. maijā grupiņas "Mārītes" sešgadnieki svinēja atvadas no pirmsskolas, jo ir gatavi doties uz 1.klasi.

Lai Eimijai, Laurai, Oliveram, Mārim, Markusam, Raivim un Deividam  izdodas veiksmīgi uzsāk skolas gaitas!!!