Mani hobiji

07.03.2016 - 31.03.2016 kur : Cēres pamatskola

Marta mēnesī Erasmus+ projekta ietvaros visi Cēres pamatskolas skolēni tika aicināti izveidot prezentācijas un zīmēt, rakstīt, griezt, līmēt plakātus par saviem hobijiem un interesēm. Gatavie darbi tika izstādīti izstādē. Paldies dalībniekiem!

Popiela 2016

24.03.2016 12:00 - 13:30 kur : Cēres pamatskola

Ceturtdien, 24.martā Cēres pamatskolā norisinājās Popiela 2016.

Pasākumu vadīja 9. klases skolnieces Samanta, Paula un Alise, iejūtoties trīs māsu tēlos. Priekšnesumus bija sagatavojušas visas klases. Katra klase bija krietni pacentusies, lai priekšnesums būtu amizants, pēc iespējas tuvāks oriģinālam vai radošāks.

1.-4.klašu grupā 1. vietu izcīnīja 4.klase ar dziesmu “Balle Baložos”, bet 5.-9.klašu grupā – 9.klase ar priekšnesumu “Esi reāls”.

Kā labākie solisti tika atzīti Ralfs Konovs no 4.klases un Samanta Balode no 9.klases.

Nominācijas un dažādus kārumus bija sagādājušas direktore Juta Reinsone un Iveta Saija, bet par galvenajām balvām - tortēm - parūpējās Sanita Alehnoviča.

2. tikšanās Itālijā Torre Del Greco 1 Mazza-Colamarino skolā

13.03.2016 - 19.03.2016

No 13. līdz 18. martam Itālijas pilsētiņā Torre del Greco norisinājās otrā Erasmus + projekta “Mana tautība ir cilvēks” starptautiskā tikšanās, kuras tēma bija vide. Tajā piedalījās Cēres pamatskolas skolotājas, Ilona Lazdāne un Anna Griķe un trīs 8. klases skolnieki, Dāgs Lazdāns, Helēna Pētersone un Annija Jēce.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (37)

Cēres Cālis 2016

11.03.2016 10:00 - 11:00 kur : Cēres pamatskola

11. martā Cēres pamatskolā notika pirmsskolas vecuma bērnu sadziedāšanās pasākums "Cēres Cālis 2016"

Piedalījās visi 5.-6. gadīgie bērni, ko sagatavoja Andris Jansons.

Pasākumu kuplināja Kaķis un Pele.

Krievu valodas pēcpusdiena

16.02.2016 12:00 - 13:30 kur : Cēres pamatskola

16. februārī 6.klase piedalījās Kandavas novada krievu valodas pēcpusdienā ar uzvedumu “Ābols”.

Jau divas nedēļas iepriekš notika mēģinājumi, tika piemeklēti tērpi, iegaumētas lomas.

Lai arī sestie krievu valodu sāk tikai apgūt no šī mācību gada, pasakas bija saprotamas un skolēni atbildīgi veica dotos uzdevumus. Tas bija interesanti - parādīt sevi un redzēt, ko citi ir iemācījušies.

Paldies vecākiem, kas palīdzēja lomu iegaumēšanā!

Ilona Lazdāne

Valentīndiena

15.02.2016 08:30 - 09:10

Svētā Valentīna diena, sarunvalodā vienkārši Valentīna diena, ir mīlestības svētki, kas katru gadu tiek svinēti 14. februārī. Šajā dienā mīļotie cilvēki ar apsveikumiem un dāvanām pastiprināti pauž savu mīlestību vienam pret otru.

Mūsu skolā tika organizēts īss konkurss starp klasēm. Pasākumu vadīja Otto. No katras klases viens zēns un viena meitene centās atbildēt uz jautājumiem, kuros bija jāatbild par otra izskatu, interesēm, prasmēm, vēlmēm.

5.klasē – Madars un Emīlija

6. klasē – Emīls un Sindija

7.klasē – Krišjānis un Lelde

8.klasē – Dāgs un Helēna

9. klasē – Lauris un Alise

Dalībnieki saņēma Otto mammas gatavotos kārumus sirsniņas formā.

Pasākums bija jautrs, ar smieklīgām situācijām. Tas rosina arī ikdienā atcerēties klases biedru intereses un domas, iepazīt vienam otru.

Matemātikas nedēļa

25.01.2016 08:30 - 29.01.2016 - 13:35

Cēres pamatskolā no 25.-29. janvārim notika matemātikas nedēļa. Katrai dienai bija savs uzdevums.

Pirmdiena – vizuālās matemātikas diena, katra klase veidoja plakātu “Skaitļi mūsu dzīvē”. Skolēni jau pa brīvdienām bija savākuši atbilstošus attēlus par skaitļiem un pirmdien klases veiksmīgi to visu salika kopā. 1., 2.klase parādīja, ka skaitļi jau sākas no cilvēka dzimšanas brīža (personas kodi) un cilvēku pavada visu mūžu. Visi plakāti tika godalgoti ar nominācijām 3.klase- visprecīzākie, nekad neko nenokavēs, jo 3 pulksteņi un 3 lineāli, 4.klase – visuzrunājošākie, nekas nav jālasa, bet viss ir tāpat skaidrs, 5.klase – visdarbīgākie, paši visu zīmējuši, 6.klase - visskaitliskākie, visvairāk skaitļu, 7.klase – visviesmīlīgākie, jo tik kārdinoša kūka, kurai blakus, nodzīvotie gadi, dienas un minūtes , 9.klase – visoriģinālākie, jo skaitļus ar kuriem satiekas mācību stundās, bija piegādājis pat ar īsts helikopters. Individuāli savu plakātu bija izveidojis Madars. Pēc plakātiem varēja noprast, ka bez telefonu numuriem, pulksteņiem, naudas un visām pārējām mērvienībām neiztikt, matemātika tikai palīdz sakārtot cilvēku dzīves un ievest zināmu kārtību mūsu sabiedrībā.

Otrdiena – literārā matemātika, katrs individuāli varēja uzrakstīt dzejoli, pasaku vai vēstuli cipariem. Visčaklākie bija 2.klases skolēni - Laine, Biruta, Daniela, Linda, Jānis, Aksels.

Trešdiena – skanīgās matemātikas diena, no dziedāšanas grāmatām jāatrod dziesmas ar skaitļa vārdiem un jānodzied .

printēt Lasīt visu ziņu galerija (28)
<>


Jaunākās galerijas