Dāvanas

18.01.2016 10:00 - 10:30

18. janvārī Cēres pamatskolas skolēni piedzīvoja dāvanu saņemšanas prieku. Skolēnus pārsteidza dāvanas, kurās bija piepildījuši kristieši, ar domu palīdzēt un iepriecināt bērnus Ziemassvētkos. Dāvanas bija no Amerikas, Anglijas, Kanādas un Itālijas. Tās bija sarūpējušas ģimenes, kurās ir bērni. Tā bērni tiek mācīti palīdzēt un dalīties ar citiem, un piedzīvot dāvināšanas prieku.

Vismīļākās bija tās dāvaniņas, ko bērni un viņu vecāki paši ar savām rokām radījuši – šalles, cepures, cimdi. Vēl paciņās – lietas higiēnai, spēles, skolas mācību piederumi (zīmuļi, pildspalvas, flomāsteri, krītiņi, krāsojamās grāmatas, kalkulatori).

Mūsu skolēni saņēma dāvanas ar prieku un pateicību, mēs- skolotāji – mācām skolēniem novērtēt un priecāties par katru dāvaniņu, padalīties ar brāļiem, māsām, klasesbiedriem un katru lietu izmantot kā pienākas.

Paldies Ventspils novada Užavas baptistu draudzes priekšniekam Ziedonim Potāpovam, kurš dāvanas piegādāja. Paldies Svētdienas skolas jaunietēm Annai, Marutai un Kendisai, kuras izdalīja dāvanas un mūsu skolēnu sirdis sasildīja.

Paldies visiem tālajiem, labajiem cilvēkiem, kuri bija ļoti domājuši un centušies iepriecināt. Mūsu skolas bērni ir guvuši jaunu atziņu – dāvināšanas prieks nav izsakāms dāvanas cenā, bet tās dāvināšanas vērtība ir devējā un saņēmējā.

Lai skan LIELAIS PALDIES ar Zentas Mauriņas vārdiem :

“Pati dzīve ir dāvana, un tādēļ viens no lielākajiem priekiem ir dāvināšanas prieks!”

Skolotāja Natālija Murāne

Cēres skolā atzīmē maestro Raimonda Paula 80 gadu jubileju

12.01.2016 08:30 - 09:10 kur : Cēres pamatskola

12. janvāra rīts. Latvijas radio 2 jau sešdesmito stundu atskaņo Raimonda Paula dziesmas. Maestro šodien paliek 80 gadi.

Cēres skolā no paša rīta notika sadziedāšanās. Viss skolēnu un skolotāju kolektīvs izdziedāja tikai mazu daļiņu no komponista lielā dziesmu klāsta. Kurš gan neprot ‘’Anniņa vanniņā” , “Cāļus skaita rudenī” un “Balto dziesmu”? Bērni šajā pasākumā dziedāja ar lielu degsmi un aizrautību. Mazais “koncerts” noslēdzās ar dziesmu “ Un tieši tāpēc”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Ziemassvētku pasākums

17.12.2015 16:30 - 22:00

17. decembrī svinīgi tika sveikti Ziemassvētki Cēres skolā.

Pirms pasākuma skolēni, skolotāji un skolas darbinieki tikās jau par tradīciju kļuvušās, kopējās svētku vakariņās, kur mielastu no vecāku gādātiem produktiem bija sagatavojušas skolas darbinieces.

Pasākumā skolas pulciņš "Teātra dīva" bija sagatavojis izrādi "Ziemassvētku sapnis", dziedāja Paula un Samanta, "Talantu fabrikas" meitenes, 2.-4. klašu koris, 6.-7.klases meitenes, 5.klase, 8.-9.klase, skolotāja Evita.

Noslēgumā kā katru gadu direktore sveica visus labiniekus mācībās, "nekavētājus'' un labo darbu veicējus. Visaugstākā vidējā balle bija Annijai Jēcei (9.19). 9. klasei bija visaugstākā vidējā atzīme I. semestrī - 7.14, par ko klase varēs braukt ekskursijā pēc savas izvēles.

Tālāk sekoja "'dzīvās mūzikas'' balle, ko spēlēja Ainārs Oliņš. Dejotāju bija pilna zāle!

Priecīgus svētkus visiem!!!

Piparkūkas!

01.12.2015 - 16.12.2015

Katru gadu decembra mēnesī skolas darbiniece Sanita Alehnoviča dod iespēju skolēniem mācīties gatavot piparkūku mīklu, cept un rotāt piparkūku mājiņas. Šogad savas piparkūku mājiņas radīja Agnese Auniņa, Laura Antone, Daniela un Linda Piusas, Laine Pīterniece, Linda Makrecka.

Arī mazie pirmsskolas bērni (5-6gadīgie) katru gadu cep piparkūkas un izgaršo tās. Tas rada Ziemassvētku sajūtu.

Liels paldies Sanitai!

8.klases ekskursija14.12.2015

2014./2015. mācību gada 2. semestrī mūsu klases vidējā atzīme bija visaugstākā visa skolā, tāpēc direktore mums deva iespēju aizbraukt ekskursijā tur, kur paši vēlamies.

Mēs izvēlējāmies braukt uz Rīgu. Apskatījām Latvijas Nacionālo bibliotēku “Gaismas pili”, Paula Stradiņa medicīnas muzeju, Brīvības pieminekli “Tēvzemei un Brīvībai”, skaistās Vecrīgas ielas. “Gaismas pilī” mums bija iespēja apskatīt Rīgu no 12. stāva, kurš lasītājiem nav pieejams. Uzzinājām daudz ko jaunu par medicīnas vēsturi. Mēs ļoti labi pavadījām laiku un izbaudījām ekskursiju! Mēs labprāt aizbrauktu vēlreiz!!!

8.klase

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Ziemassvētku ieskaņas koncerts

Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir sācies. Cēres pamatskolā tas tika ieskandināts ar Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņu koncertu un mākslas nodaļas audzēkņu darbu izstādi. Ar aizturētu elpu mūsu skolas skolēni klausījās mazos un lielos vijolniekus, pianistus, saksofona spēli. Visus priecēja akordeonisti, kā arī popgrupas ‘’Taustiņi’’ priekšnesumi. Ar skaistām Ziemassvētku melodijām uzstājās kapela, kuras koncerta noslēguma priekšnesums deva īpaši pacilājošas emocijas.

Paldies pedagogiem par ieguldīto darbu jauno talantu mācīšanā. Liels paldies visiem audzēkņiem, kuri velta visu brīvo laiku, lai attīstītu savas spējas un talantus. Svētku laiks ir dāvināšanas laiks. Mēs ar lielu prieku saņēmām šo brīnišķīgo dāvanu- koncertu un izstādi. Vēlam visiem gaišus svētkus! Lai veicas Jaunajā gadā!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

1. tikšanās Bulgārijā Haskovo

No 23.11.2015. līdz 27.11.2015. Cēres pamatskolas direktore Juta Reinsone un skolotāja Ilona Lazdāne piedalījās Erasmus+ skolu projekta “Mana tautība ir cilvēks” pirmajā mobilitātē Hristo Smirnenski pamatskolā Haskovo Bulgārijā. Skolā mācās 900 bērni no 1. līdz 7.klasei, un ir arī sagatavošanas klasīte. Strādā 68 skolotāji. Tikšanās reizē iepazināmies arī ar saviem partneriem no Itālijas, Grieķijas, Rumānijas.

Mūs sagaidīja skolas direktors Venko Točevskis ar laba vēlējumiem mūsu projektam. Bērni sveica ar spilgtu koncertu. Apskatījām skolu, bija iespēja pasekot līdzi mācību stundām. Visas valstis parādīja savus mājas darbus – prezentācijas par savu pilsētu un skolu.

Notika spraigs darbs pie projekta aktivitāšu apspriešanas, izdarītā analīzes, pienākumu sadales. Izveidojām sava projekta logo, kur apvienojām visu valstu uzvarētājlogo. No Cēres skolas logo autore bija Annija Jēce.

Apskatījām Haskovo ievērojamākās vietas, kā Jaunavas Marijas pieminekli ar baznīciņu tā pakājē. Bijām ekskursijā uz Plovdivu, vienu no vecākajām pilsētām pasaulē, kas dibināta 4000 gadu pirms mūsu ēras. Iepazinām pilsētas senāko daļu ar romiešu celtņu drupām, labi saglabātām tirgotāju mājām ar visām mēbelēm dažādos gadsimtos.

Tikāmies ar Haskovo pilsētas mēru Dobri Belivanovu. Pilsētas domes priekšā skolēni sagādāja mums un pilsētniekiem pārsteigumu – zibakciju ar deju zilajos projekta krekliņos.

Nākamā tikšanās notiks martā Mazza-Colamarino skolā Torre Del Greco pilsētā Itālijā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)
<>


Jaunākās galerijas