Mātes dienas koncerts

06.05.2016 12:00 - 13:00

6. maijā Cēres pamatskolā notika visām māmiņām un vecmāmiņām veltīts koncerts.

Matemātikas konkurss 7.klasēm „Kopā gudrāk”

21.04.2016 kur : Cēres pamatskola

21.aprīlī Cēres pamatskolā pulcējās 7. klašu komandas no visām Kandavas novada skolām, lai piedalītos matemātikas pasākumā ar nosaukumu „Kopā gudrāk”. Šāda veida konkurss notiek jau sesto gadu pēc kārtas. Pagājušajā gadā tas notika Kandavas novada Zantes pamatskolā. Konkurss, tā dalībniekiem bija saistošs, interesants un reizē arī atraktīvs.

3. tikšanās Grieķijā Trikalā 3. ģimnāzijā

10.04.2016 - 16.04.2016 kur : Cēres pamatskola

Trešā Erasmus + projekta “Mana tautība ir cilvēks” starptautiskā tikšanās norisinājās no 10. līdz 16. aprīlim Grieķijas vidienē. Trikalas 3. ģimnāzija uzņēma skolotājus un skolniekus no Itālijas, Bulgārijas, Rumānijas un Latvijas. Cēres pamatskolas skolotājas - Ilona Lazdāne un Anna Griķe, pavadīja trīs 9. klases skolnieces – Paulu Saiju, Alisi Poli un Samantu Balodi.

10. aprīļa pēcpusdienā Latvijas komanda ceļoja uz Atēnām, kur nākamajā dienā guva pirmos iespaidus par šo zemi un tās bagāto pagātni. Pilsētas iepazīšanu sākām no augšas – Akropoles, kurā varēja ne vien dzīvē izjust demokrātijas šūpuli, bet arī baudīt majestātisko ainavu – jūru, kalnus, kultūrvēsturiskos objektus un dzīvelīgo pilsētu. Pirms doties ar autobusu uz Trikalu, atpūtāmies Nacionālajos dārzos, kas pašā centrā sniedz veldzējumu no pilsētas burzmas. Tur palmas mijās ar kliņģerītēm, strūklakām... pirmo reizi atskārtām, ka esam nonākušas dienvidos. Projekta noslēguma dienā temperatūras stabiņš sasniedza +34 grādus!

Mani hobiji

07.03.2016 - 31.03.2016 kur : Cēres pamatskola

Marta mēnesī Erasmus+ projekta ietvaros visi Cēres pamatskolas skolēni tika aicināti izveidot prezentācijas un zīmēt, rakstīt, griezt, līmēt plakātus par saviem hobijiem un interesēm. Gatavie darbi tika izstādīti izstādē. Paldies dalībniekiem!

Popiela 2016

24.03.2016 12:00 - 13:30 kur : Cēres pamatskola

Ceturtdien, 24.martā Cēres pamatskolā norisinājās Popiela 2016.

Pasākumu vadīja 9. klases skolnieces Samanta, Paula un Alise, iejūtoties trīs māsu tēlos. Priekšnesumus bija sagatavojušas visas klases. Katra klase bija krietni pacentusies, lai priekšnesums būtu amizants, pēc iespējas tuvāks oriģinālam vai radošāks.

1.-4.klašu grupā 1. vietu izcīnīja 4.klase ar dziesmu “Balle Baložos”, bet 5.-9.klašu grupā – 9.klase ar priekšnesumu “Esi reāls”.

Kā labākie solisti tika atzīti Ralfs Konovs no 4.klases un Samanta Balode no 9.klases.

Nominācijas un dažādus kārumus bija sagādājušas direktore Juta Reinsone un Iveta Saija, bet par galvenajām balvām - tortēm - parūpējās Sanita Alehnoviča.

2. tikšanās Itālijā Torre Del Greco 1 Mazza-Colamarino skolā

13.03.2016 - 19.03.2016

No 13. līdz 18. martam Itālijas pilsētiņā Torre del Greco norisinājās otrā Erasmus + projekta “Mana tautība ir cilvēks” starptautiskā tikšanās, kuras tēma bija vide. Tajā piedalījās Cēres pamatskolas skolotājas, Ilona Lazdāne un Anna Griķe un trīs 8. klases skolnieki, Dāgs Lazdāns, Helēna Pētersone un Annija Jēce.

Cēres Cālis 2016

11.03.2016 10:00 - 11:00 kur : Cēres pamatskola

11. martā Cēres pamatskolā notika pirmsskolas vecuma bērnu sadziedāšanās pasākums "Cēres Cālis 2016"

Piedalījās visi 5.-6. gadīgie bērni, ko sagatavoja Andris Jansons.

Pasākumu kuplināja Kaķis un Pele.