Ekskursija

05.12.2023 08:30 - 15:00

img20231205115031.jpg5. decembrī Cēres skolas skolēni devās ekspedīcijā uz Kurzemes pusi - izpētīja Dundagas pili un mēģināja satikt Zaļo Jumpravu.

Pabija Kolkasragā, kur šodien pavisam mierīgi satikās Baltijas jūras un Rīgas jūras līča viļņi.

Kā arī pētīja dažādus laikus un priekšmetus, kas redzami Rojas Jūras zvejniecības muzejā.

Pirmsskolas bērnu eglīte

20.12.2023 12:00 - 14:30

putekl.jpgŠogad Cēres pirmsskolas bērniem notika citādāki Ziemassvētki! Ciemos atbrauca Pētera Trupa leļļu teātris ar muzikālu izrādi "PUTEKLĪŠA ZIEMASSVĒTKI".

Jautri, saistoši un interesanti gan mazajiem skatītājiem, gan viņu vecākiem.

Ziemassvētku vecītis ar savu draugu Sunīti dziedāja un dejoja kopā ar bērniem un noslēgumā dalīja saldumu paciņas!

Paldies Līgai Rozei par pasākuma noorganizēšanu!

Ziemassvētki

21.12.2023 16:00 - 22:00

img8308.jpg21.decembrī Cēres pamatskolas skolēni uz skolu devās pēcpusdienā, jo notika Ziemassvētku pasākums. Vispirms bērnu un jauniešu teātris "Pastarītis" Evitas Bērziņas vadībā parādīja iestudēto izrādi "Sniega karaliene", tad notika I. semestra labinieku mācībās godināšana, kopēja dziedāšana un tad svētku balle.

Atzinības: labākie 2023./2024. m.g. I.semestrī mācībās savā klasē saņēma - Alisa Strautiņa,  Eva Katrīna Skujiņa, Signe Elīna Pole, Ingus Rožinskis, Ilvars Rožinskis, Megija Lormane, Enija Damlice, Alise Auniņa, Tomass Ķezbers, Aija Auniņa un Betija Zauerhagena.

Pateicības par aktīvu mācīšanos, skolas nekavēšanu, darbošanos sportā vai skolas pasākumu organizēšanu saņēma - Artūrs Niedrājs, Lauris Eksto, Ričards Dišlers, Kristīne Līkuma, Viktorija Ose, Jānis Edijs Kuzmanis, Tifānija Dudkina, Eva Katrīna Skujiņa, Signe Elīna Pole, Alisa Strautiņa.

Ziemassvētki ir laiks, kad kavējamies pārdomās- atmiņās pārcilājas gada notikumus un ar jaunu apņēmību raugāmies nākotnes iecerēs. Ziemassvētki ir laiks, kas mūs sapulcina ar vistuvākajiem cilvēkiem, un mēs izbaudām dzīves vislielāko vērtību - savstarpējo satikšanos un ģimenes kopību. Ziemassvētki ir sirsnības un mīļuma svētki. Lai Jums un mums izdodas šajā īpašajā svētku laikā piedzīvot Ziemassvētku brīnumu, sajust mieru un līdzsvaru dvēselē, izjust kopības svētkus ar saviem mīļajiem! Lai Jaunais gads atnāk ar piepildījumu tam, ko visvairāk vēlaties, ar dzīvesprieku, stipru veselību un mīlestību. Visas bēdas, visas raizes vecam gadam atstājiet, tikai laimi, prieku, smaidu Jaunā gada saņemiet!

"Sniega karaliene" Zentenes kultūras namā

22.12.2023 13:00 - 14:00

img20231222135539.jpg22. decembrī Zentenes kultūras namā ar izrādi "Sniega karaliene" režisores Evitas Bērziņas vadībā svētkus radīja bērnu un jauniešu teātris "Pastarītis" kopā Zentenes pagasta amatierteātri.