A31 un A32

01.06.2019 - 31.08.2019

logo_rwb_preview.jpgVasara atkal ir klāt!

Tas ir īstais laiks, lai tvertu pēc grāmatas un pievienotos  Lielajai Vasaras Lasīšanai, kopā ar skolēniem no Bulgārijas, Grieķijas, Itālijas, Īrijas, Latvijas, Portugāles, Rumānijas un Turcijas. Mums ir  draugi Erasmus+ projektā “Lasīšana bez robežām”.

Patiesībā, mācības parāda, ka skolēni, kas ir turpinājuši lasīt arī vasarā,  mācās labāk skolā rudenī.

Kā šis izaicinājums strādās: atzīmē pievienotajā kalendārā katru dienu jūnijā, jūlijā, augustā, kad tu lasi. (Palūdz, lai vecāki tev paseko, kā tu lasi). Kad esi atzīmēji 50 vai vairāk dienas, tu esi nopelnījis Sertifikātu: IZCILĪBA LASĪŠANĀ. Aizpildi kalendāru un atdod to skolotājai 1.septembrī.

Ļoti labi būtu, ja tu atzīmētu arī kāda autora grāmatu tu lasīji un kādi bija galvenie notikumi. Izveido savu lasītāja dienasgrāmatu, un tie būs papildus punkti.

Ja tu nepaņēmi kalendāru, tad skaties šeit:

Vasara atkal ir klāt.docx

Paldies tiem, kas jau pēdējā skolas dienā izlēma, ka vasarā viņi lasīs!!! (Skatīt foto)

printēt
img_4100.jpg logo_rwb_preview.jpg