Projekta 3.diena

05.10.2016 kur : Cēres pamatskola

Trešdienā, 5. oktobrī apmeklējām Ventspils Demo centru, kur dažādās aktivitātēs varējām izprast mūsu zemes klimatiskās pārmaiņas un mūsu ietekmi uz to. Pabijām arī Livonijas ordeņa pili, kur nelielā vēsturiskā pārgājienā, viesi varēja salīdzināt savu vēsturi ar mūsējo. Protams mūsu Baltijas jūra ar vēju un viļņiem. 

Vakarpusē skolēni mācīja viens otram dažādas spēles, kas raksturīgas katrai valstij. Izrādās, ka daudzas spēles ir līdzīgas.

Projekta 4.diena

06.10.2016 kur : Cēres pamatskola

Ceturdienā, 6. oktobrī braucām cept rudzu maizi uz Babīti ceptuvi “Lāči”. Viesi iepazina  ceptuvi, maizes cepšanas procesu, cepēju darbarīkus, paši cepa rudzu cepumus, kas visiem ļoti garšoja. Protams, pagaršojām arī dažādus maizes veidus.

Pēc ceptuves apmeklējuma, devāmies uz Vecrīgu, kur nelielā pastaigā parādījām savas valsts galvaspilsētas skaistākās vietas. Vakarā visi - gan skolēni, gan skolotāji vienojās kopīgos dejas soļos.

Projekta 5. diena

07.10.2016 kur : Cēres pamatskola

Piektdienā, 7. oktobrī tika noorganizētas radošas aktivitātes visiem – lai labi garšotu ēdiens, ir skaisti jāuzklāj galds. Viena no galda sastāvdaļām ir galda dekors. Un kas gan ir vienkāršāk, kā izmantot rudenī izaugušo! Visi ar aizrautību metās veidot ķirbju vāzes ar ziediem, sīpola vīriņu, pat lidmašīnu... Pat zēni ar prieku veidoja savas kompozīcijas! Un vēl kļavu lapu rozītes – tik krāsainas un košas!

Pēc pusdienām Cēres skolas dziedošās ģimenes sanāca kopā un visi baudījām jauku koncertu.

Dienas izskaņā vēl orientēšanās spēle “Latvija” Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas stadionā. Par spīti drēgnajam laikam to izskrēja visi.

Nedēļa aizskrēja vēja spārniem. Tika paveikts tik daudz. Esam aktīvi darbojušies, apguvuši jaunas zināšanas, nostiprinājuši jau zināmās.

Ciemiņi aizbrauca ar labām un spilgtām atmiņām par Cēres pamatskolu, Kandavu, Latviju.

Paldies projekta grupas skolēniem, viņu vecākiem, visiem skolas skolēniem, skolotājiem un darbiniekiem par palīdzību veiksmīgai starptautiskās tikšanās norisei!

Respect cup

Cēres pamatskolā, uzņemot viesus no partnervalstīm, tika īstenota "Learning Training Teaching" Aktivitāte "Respect Cup"

Kā tas notika var redzēt pievienotajā e- grāmatā:

https://en.calameo.com/books/005270499463b7b6e6440

printēt

“The Art of Healthy Eating”

Otra Learning Training Teaching Aktivitāte, ko realizēja Latvijas tikšanās laikā bija "Veselīgas ēšanas māksla"

Sekojošajā e-grāmatā var redzēt Cēres skolēnu sagatavoto prezentāciju par šo tēmu:

https://en.calameo.com/books/0052704998b73c3ffa6b0

printēt

Recepšu grāmata

Skolēni meklēja un apkopoja populārākās receptes Latvijā, iepazinās ar pārējo sadraudzības valstu populārākajām receptēm. Galarezultātā tapa kopēja recepšu grāmata gan papīra, gan elektroniskā formā.

http://www.calameo.com/books/0047932089fc06f186932

printēt

Foto izstāde

Foto izstāde "Nav sienu, nav barjeru"

Visus foto skatīt tālāk pievienotajā saitē:

https://en.calameo.com/books/00527049980938e67eec4

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)
<>


Jaunākās galerijas