Jaunumi

Ziemassvētku pasākums

17.12.2015 16:30 - 22:00

17. decembrī svinīgi tika sveikti Ziemassvētki Cēres skolā.

Pirms pasākuma skolēni, skolotāji un skolas darbinieki tikās jau par tradīciju kļuvušās, kopējās svētku vakariņās, kur mielastu no vecāku gādātiem produktiem bija sagatavojušas skolas darbinieces.

Pasākumā skolas pulciņš "Teātra dīva" bija sagatavojis izrādi "Ziemassvētku sapnis", dziedāja Paula un Samanta, "Talantu fabrikas" meitenes, 2.-4. klašu koris, 6.-7.klases meitenes, 5.klase, 8.-9.klase, skolotāja Evita.

Noslēgumā kā katru gadu direktore sveica visus labiniekus mācībās, "nekavētājus'' un labo darbu veicējus. Visaugstākā vidējā balle bija Annijai Jēcei (9.19). 9. klasei bija visaugstākā vidējā atzīme I. semestrī - 7.14, par ko klase varēs braukt ekskursijā pēc savas izvēles.

Tālāk sekoja "'dzīvās mūzikas'' balle, ko spēlēja Ainārs Oliņš. Dejotāju bija pilna zāle!

Priecīgus svētkus visiem!!!

Lasīt visu ziņu galerija (39)

Piparkūkas!

01.12.2015 - 16.12.2015

Katru gadu decembra mēnesī skolas darbiniece Sanita Alehnoviča dod iespēju skolēniem mācīties gatavot piparkūku mīklu, cept un rotāt piparkūku mājiņas. Šogad savas piparkūku mājiņas radīja Agnese Auniņa, Laura Antone, Daniela un Linda Piusas, Laine Pīterniece, Linda Makrecka.

Arī mazie pirmsskolas bērni (5-6gadīgie) katru gadu cep piparkūkas un izgaršo tās. Tas rada Ziemassvētku sajūtu.

Liels paldies Sanitai!

Lasīt visu ziņu galerija (17)

8.klases ekskursija

14.12.2015

2014./2015. mācību gada 2. semestrī mūsu klases vidējā atzīme bija visaugstākā visa skolā, tāpēc direktore mums deva iespēju aizbraukt ekskursijā tur, kur paši vēlamies.

Mēs izvēlējāmies braukt uz Rīgu. Apskatījām Latvijas Nacionālo bibliotēku “Gaismas pili”, Paula Stradiņa medicīnas muzeju, Brīvības pieminekli “Tēvzemei un Brīvībai”, skaistās Vecrīgas ielas. “Gaismas pilī” mums bija iespēja apskatīt Rīgu no 12. stāva, kurš lasītājiem nav pieejams. Uzzinājām daudz ko jaunu par medicīnas vēsturi. Mēs ļoti labi pavadījām laiku un izbaudījām ekskursiju! Mēs labprāt aizbrauktu vēlreiz!!!

8.klase

Lasīt visu ziņu galerija (13)

Ziemassvētku ieskaņas koncerts

Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir sācies. Cēres pamatskolā tas tika ieskandināts ar Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņu koncertu un mākslas nodaļas audzēkņu darbu izstādi. Ar aizturētu elpu mūsu skolas skolēni klausījās mazos un lielos vijolniekus, pianistus, saksofona spēli. Visus priecēja akordeonisti, kā arī popgrupas ‘’Taustiņi’’ priekšnesumi. Ar skaistām Ziemassvētku melodijām uzstājās kapela, kuras koncerta noslēguma priekšnesums deva īpaši pacilājošas emocijas.

Paldies pedagogiem par ieguldīto darbu jauno talantu mācīšanā. Liels paldies visiem audzēkņiem, kuri velta visu brīvo laiku, lai attīstītu savas spējas un talantus. Svētku laiks ir dāvināšanas laiks. Mēs ar lielu prieku saņēmām šo brīnišķīgo dāvanu- koncertu un izstādi. Vēlam visiem gaišus svētkus! Lai veicas Jaunajā gadā!

Lasīt visu ziņu galerija (8)

1. tikšanās Bulgārijā Haskovo

eu_flag_erasmus_vect_pos.jpg No 23.11.2015. līdz 27.11.2015. Cēres pamatskolas direktore Juta Reinsone un skolotāja Ilona Lazdāne piedalījās Erasmus+ skolu projekta “Mana tautība ir cilvēks” pirmajā mobilitātē Hristo Smirnenski pamatskolā Haskovo Bulgārijā. Skolā mācās 900 bērni no 1. līdz 7.klasei, un ir arī sagatavošanas klasīte. Strādā 68 skolotāji. Tikšanās reizē iepazināmies arī ar saviem partneriem no Itālijas, Grieķijas, Rumānijas.

Mūs sagaidīja skolas direktors Venko Točevskis ar laba vēlējumiem mūsu projektam. Bērni sveica ar spilgtu koncertu. Apskatījām skolu, bija iespēja pasekot līdzi mācību stundām. Visas valstis parādīja savus mājas darbus – prezentācijas par savu pilsētu un skolu.

Notika spraigs darbs pie projekta aktivitāšu apspriešanas, izdarītā analīzes, pienākumu sadales. Izveidojām sava projekta logo, kur apvienojām visu valstu uzvarētājlogo. No Cēres skolas logo autore bija Annija Jēce.

Apskatījām Haskovo ievērojamākās vietas, kā Jaunavas Marijas pieminekli ar baznīciņu tā pakājē. Bijām ekskursijā uz Plovdivu, vienu no vecākajām pilsētām pasaulē, kas dibināta 4000 gadu pirms mūsu ēras. Iepazinām pilsētas senāko daļu ar romiešu celtņu drupām, labi saglabātām tirgotāju mājām ar visām mēbelēm dažādos gadsimtos.

Tikāmies ar Haskovo pilsētas mēru Dobri Belivanovu. Pilsētas domes priekšā skolēni sagādāja mums un pilsētniekiem pārsteigumu – zibakciju ar deju zilajos projekta krekliņos.

Nākamā tikšanās notiks martā Mazza-Colamarino skolā Torre Del Greco pilsētā Itālijā.

Lasīt visu ziņu galerija (27)

Cildens mans novadiņš

12.11.2015 12:30 - 14:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"
img_5304.jpg

12.novembrī Kandavā Jauniešu centrā “Nagla” notika ikgadējais pasākums novada 8.-9.klašu skolēniem “Cildens mans novadiņš”. Šā gada tēma bija “20. gadsimts mūsu pagastā un saimnieciskā darbība šobrīd”.

Gatavojoties pasākumam, apmeklējām saimniecību “Kangari”, kur saimnieko Antra Gaisa. Viņa nodarbojas ar gliemežu audzēšanu un citām netradicionālām lietām.

Pasākuma laikā notika arī konkurss “Manas skolas auseklītis”. Tajā mēs ieguvām 1. vietu.

Lasīt visu ziņu galerija (13)

Lāčplēša diena

11.11.2015 10:00 - 14:30 kur : Cēres pamatskola

img_4954.jpg

Cēres pamatskolā jau daudzus gadus ir tradīcija Lāčplēšu dienā organizēt sacensības zēniem par titulu “Cēres Lāčplēsis”. Zēni tika vērtēti trīs klašu grupās. Šogad pārbaudījumus veidoja Līga Roze. Pēc spraigām sacensībām “Cēres Lāčplēša” titulus ieguva 1.-3. klašu grupā – Artūrs Jēcis, 4.-6. klašu grupā – Kristers Kašlajs, 7.- 9. klašu grupā – Edgars Griķis.

Šogad Lāčplēša dienas pasākumu kuplināja Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldes robežsargi. Kapteine Ilze Kleinberga pastāstīja par robežsargu ikdienu, mācību operācijām, kā arī parādīja īsfilmu par Valsts robežsardzes koledžu Rēzeknē. Skolēniem bija iespēja iepazīties ar robežsargu ekipējumu un ieročiem.


Lasīt visu ziņu galerija (26)
<>


Jaunākās galerijas