Vingrošana pirmsskolā

04.04.2019 - 09.05.2019 kur : Cēres pamatskola

No 4.aprīļa, katru ceturtdienu, 6 nodarbību garumā Cēres pamatskolas pirmsskolas bērni darbojas projektā Nr.9.2.4.2/16/I/080 “Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā”. Nodarbības vingrošanā vadīs Agnese Loķe.

Pirmā nodarbība jau ir notikusi un bērni vingroja ar aizrautību!

KustiNācija

04.04.2019 09:00 - 10:00 kur : Cēres pamatskola

Cēres pamatskolas piedalās Veselības ministrijas kampaņas "KustiNācija" Vislatvijas izglītojošā programmā bērnudārziem un skolām, kas veicina veselīgu interesi par kustēšanos jau no mazotnes.

4. aprīlī visi skolas skolēni saņēma profesionālu autoru komandas izstrādātu metodisko vingrošanas programmu atbilstošu vecumposmiem, kas mudina kustēties pareizi.

1.-5. klašu skolēni piedalījās nodarbībā kopā ar Kustinatoru.

Sabiedrības informēšanas kampaņa tiek īstenota ESF projekta „Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi" (Identifikācijas Nr.9.2.4.1/16/I/001) ietvaros.

Profesionālo prasmju iepazīšana

17.04.2019 09:30 - 14:30

17. aprīlī Cēres pamatskolas 7.-9.klašu audzēkņi devās karjeras atbalsta pasākuma braucienā pa Kandavas novadu. Skolēniem bija iespēja iepazīties ar profesiju pārstāvjiem un profesiju specifiku tūrisma un izklaides industrijā. Tikāmies ar nozares speciālistiem, notika diskusijas par izaugsmes iespējām, par nepieciešamajām zināšanām un prasmēm profesiju apguvē. Varēja "pielaikot" profesiju, iejūtoties profesionāļu ikdienā.

Liels paldies mūsu gidei Ivetai Piesei par saturīgo stāstījumu! Paldies visiem sastaptajiem profesionāļiem par iespēju izzināt tūrisma specifiku!

Pasākums notika Eiropas sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0./16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanas ietvaros.

Lieldienas!

18.04.2019 10:00 - 12:00 kur : Cēres pamatskola

18.aprīlī Cēres pamatskolā tika sveiktas Lieldienas!!!

Katrai klasei bija uzdevums sagādāt cienastu svētku galdam un izdomāt Lieldienu rotaļu, ko izspēlēt visiem kopā!

Priecīgas Lieldienas!!!