Pēdējā skolas diena

31.05.2021 09:00 - 11:00

balvas_avizei.jpg31.maijā - PĒDĒJĀ SKOLAS DIENA! Īsā kopējā noslēguma pasākumā tika godināti VISLABĀKIE mācībās: Robins, Adrija, Ilvars un Ingus, kas saņēma Kandavas novada izglītības pārvaldes piemiņas balvas, kuras pasniedza IP vispārējās izglītības speciāliste Egija Muižniece. Skolas atzinības rakstus saņēma LABĀKIE savā klasē:  Alise, Juris, Ilvars, Ingus, Ainārs, Hanna, Signe Elīna, Alisa, Jānis, Sendija, Robins, Adrija, Krista Daniela. Vislabākā klase: 4.klase!

Naudas balvas par izciliem sasniegumiem olimpiādēs saņēma Robins un arī Sporta skolas audzēkņi: Signe, Inese, Ilvars, Ingus, Adrians par sasniegumiem reģiona sporta sacensībās 2020./2021. mācību gadā. Paldies par skolēnu sagatavošanu olimpiādēm un sacensībām saņēma skolotāja Juta, skolotāja Natālija un skolotājs Aivars.

Un pēdējā stunda šajā mācību gadā: klašu audzinātāji izdalīja liecības un pēdējās kopējās sarunas pirms garā vasaras brīvlaika!!!

Jauku vasaru!!!

printēt