Skolas autobusa maršruts 2020./2021.m.g.

Autobusa maršruti rīti: 

1.maršruts: 

7.30 Dursupe, Talsu novads 
7.40 Mariņi 
7.47 Akācijas 
7.50 „Zentenes” pietura 
7.52 Zentenes k/n 
7.58 Strautiņi 
8.05 Cēres pamatskola

2.maršruts:

8.10 Viesturi, Ezeri 
8.13 Korģeļciems 
8.20 Cēres pamatskola

3.maršruts:

8.20 Cēres pamatskola
8.25 Lejnieki 
8.27 Cēres pagrieziens 
8.29 Ceriņi 
8.32 Priedaine
8.35 Celmiņi 
8.41 Kandavas stacija 
8.44 Jauda 
8.50 Cēres pamatskola

4.maršruts:

8.30 Kandavas sporta halle
8.33 Saulītes Kandava
8.45 Cēres pamatskola

Autobusa maršruti pēcpusdienās:

1.maršruts:

14.50 Cēres pamatskola
14.55 Viesturi, Ezeri
15.00 Korģeļciems 
15.10 Strautiņi 
15.16 Zentene
15.18 Akācijas
15.25 Mariņi
15.35 Dursupe, Talsu novads
15.45 Cēres pamatskola

2.maršruts:

15.45 Cēres pamatskola
15.50 Lejnieki
15.55 Ceriņi
15.57 Priedaine
16.00 Celmiņi 
16.07 Kandavas stacija 
16.10 Jauda
16.15 Cēres pamatskola

3.maršruts:

16.15 Cēres pamatskola
16.25 Saulītes Kandava
16.27 Mīlenbaha vidusskola
16.40 Valdeķi


<>


Jaunākās galerijas