Makulatūras vākšanas konkurss "Palīdzēsim kokiem!"

26.05.2021

diploms.jpgJau  gadu dzīvojam situācijā, kad notikumi  valstī un pasaulē vieš pārmaiņas visās dzīves jomās. Bet ir lietas, kas nemainās! Un tāds ir makulatūras vākšanas konkurss “Palīdzēsim kokiem!”, kas šajā mācību gadā pulcēja kopā 40 SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”” darbības reģiona izglītības iestādes, kopumā savācot 111,36 t makulatūras un, izglābjot aptuveni 1559 kokus.

 Cēres pamatskola  savāca 1,14 t makulatūras un izglāba 15 kokus!!!

“Konkurss Piejūrā katru gadu tie rīkots ne tikai, lai aicinātu bērnus un jauniešus sacensties makulatūras vākšanā, bet arī sniegtu nozīmīgu ieguldījumu atkritumu šķirošanas kultūras attīstīšanā un dabas resursu taupīšanā”, uzsver uzņēmuma valdes loceklis Ēriks Zaporožecs.

Paldies visiem, kas izprot dabas resursu taupīšanu un piedalījās akcijā.

<>


Jaunākās galerijas