2021./2022. mācību gada noslēgumā

31.05.2022

2021./2022. mācību gada 1. septembrī mācību gadu uzsākām klātienē, ievērojot visus epidemoloģiskos drošības pasākumus. Un tomēr Covid-19 mazliet apturēja raito dzīvi. Pagarināja rudens brīvdienas par nedēļu. Novembra pirmās divas nedēļas bija “mājsēde” un attālinātās mācības 5.-9.klasei. Ziemassvētkus sagaidījām klātienē - visi kopā. Vissmagākais bija februāra mēnesis – diemžēl, par spīti drošības pasākumiem, sākās saslimšanas ar Covid-19, līdz ar to vienu nedēļu tika noteiktas attālinātās mācības. Lielākā daļa skolas izslimoja šo vīrusu bez nopietnām komplikācijām. Labi, ka tā!

Beidzot varējām atgriezties pie raitas, notikumiem un pasākumiem bagātas ikdienas.

Pats svarīgākais, protams, bija un ir mācību darbs un mūsu izcilnieki ir:

2.klasē – Alise Auniņa

3.klasē – Juris Vītols (vidējais vērtējums 8,00)

5.klasē – Ilvars Rožinskis (8,92) un Ingus Rožinskis (8,69)

6.klasē –  Hanna Valtere (8,5) un Signe Elīna Pole (8,21)

7.klasē – Alisa Strautiņa (8,4)

Tukuma novada izglītības pārvalde organizēja mācību priekšmetu olimpiādes, konkursus, izstādes, pasākumus.

72.matemātikas olimpiādē piedalījās Hanna Valtere un ieguva 3.vietu, piedalījās arī Ilvars Rožinskis un Ingus Rožinskis.

Fizikas olimpiādē piedalījās Andris Lagzdiņš.

Angļu valodas olimpiādē piedalījās Hanna Valtere un ieguva 3. vietu, piedalījās arī Ingus Rožinskis un Alisa Strautiņa.

Skolas skolēniem ir ievērojami sasniegumi sporta sacensībās.

Lielākie sasniegumi ir mūsu audzēkņiem, kas ir paralēli trenējas arī Kandavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas grupā:

1.Ingus Rožinskis – 1.v. bumbiņas mešanā Tukumā, 2.v. bumbiņas mešanā Jelgavā, 2.v. 500m skriešanā Rojā, 2.v. 1000m Tukumā, 3.v. bumbiņas mešanā Rojā, 3.v. šķēpa mešanā Tukumā, 3.v. tāllēkšanā Tukumā.

2.Inese Grīnberga – 2.v. 600m skriešanā Tukumā, 2.v. 1000m Tukumā, 3.v 800m skriešanā Rojā, 3.v. krosā Tukuma novadā, 3.v. tāllēkšanā Tukumā.

3.Signe Elīna Pole – 3.v. lodes grūšanā Tukumā.

4.Adrians Balodis – 2.v. 800m skriešanā Rojā, 3.v.lodes grūšanā Rojā.

5.Ilvars Rožinskis – 2.v. tāllēkšanā Tukumā, 3.v. 500m skriešanā Rojā, 3.v.augstlēkšanā Tukumā.

6.Daniela Piusa – 1.v. lodes grūšanā Tukumā, 3.v. 800m skriešanā Tukumā, 3.v. krosā Tukuma novadā.

8.Linda Piusa – 1.v. krosā  Tukumā novadā, 1.v. 800m skriešanā Tukumā, 1.v. lodes grūšanā Tukumā, 1.v. 800m Tukumā, 3.v. 400m Tukumā.

10.Jurita Meļņika -  3.v. krosā Tukuma novadā.

11. Alisa Strautiņa – 3.v. 200m skriešanā Rojā.

12.Ainārs Auniņš – 3.v. pildbumbas mešanā Rojā.

13.Aksels Kuzmins – 2.v. 200m Tukumā, 3.v tāllēkšanā Tukumā.

14.Nauris Liepiņš – 2.v. 600m Tukumā.

15.Biruta Grīnberga – 1.v. 1500m Tukumā. 

3.v. volejbolā Tukuma novadā 2006./ 2007.g.dz.: Sanija Balode; Laura Antone; Linda Piusa; Daniela Piusa; Agnese Auniņa; Anete Zauerhagena; Biruta Grīnberga.

Līdztekus jau tradicionālajiem skolas pasākumiem, mēs piedalījāmies arī dažādos projektos un konkursos:

Ar savām fotogrāfijām piedalījāmies konkursā “Mana zeme skaistā”. Vecāko klašu skolēni zīmēja konkursam “Dzejas atspulgi mākslā”, 1.klasei bija vizuālās mākslas darbu izstāde –konkurss "Kaķi". Kā katru gadu piedalījāmies arī 50. starptautiskā bērnu mākslas darbu konkursa – izstādē “Lidice-2022”, kuras tēma bija “Muzejs”. Uz novadu devās Sintijas Cīrules darbs. 1.-3.klase piedalījās Kandavas kultūras nama mazo mākslinieku konkursā “Dziedošie cāļi”.

 Projekta „Latvijas skolas soma” ietvaros septembrī notika pasākums “Dziesmai pa pēdām”, kurā duets  "Violin Diivas" iepazīstināja ar Dziesmu un deju svētku mantojumu Latvijas kultūrā  visaptveroša stāstījuma veidā. Novembrī digitāla koncertlekcija „Atmodas dziesmas. Dziesmotā revolūcija”, kurā skolēni tika iepazīstināti ar Latvijas vēstures notikumiem laikā no 1986. gada līdz 1991. gadam, kas tiek dēvēts par Trešo atmodu, Dziesmoto revolūciju un Latvijas neatkarības atjaunošanas laiku.

Maijā sākumskolēni apmeklēja muzejpedagoģisku nodarbību "Neba maize pati nāca" un iepazinās ar ekspozīciju Latvijas Lauksaimniecības muzejā.

Pamatskolas klases devās uz Rīgu, kur tehniski radošā darbnīcā skolēni ieguva un pilnveidoja zināšanas par fizikas novirzienu - elektrību, iepazina Rīgas Motormuzejā uzkrāto laikmeta tehnisko mantojumu. Kā arī apskatīja Vecrīgu.

Varējām noskatīties arī digitālu koncertfilmu – Dagamba feat TCHAIKOVSKY un LudwigVan Rammstein, kas tapusi sadarbībā ar Melngalvju namu.

Skolā sadarbībā ar biedrību “Pastarītis” tiek īstenots jauniešu iniciatīvas projekts “Pastarītis var”, kuru pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (8.3.4.0/16/I/001) #PuMPuRS. Maijā tika izrādītas trīs skolēnu iestudētas teātra izrādes, kur skolēni paši gatavoja dekorācijas un tērpus. Projekts turpināsies arī vasarā.

Mīļie vecāki! Pedagogu kolektīva vārdā saku Jums lielu paldies par bērnu audzināšanu un motivēšanu mācību darbam. Jūsu atbalsts ir ļoti svarīgs!

Vēlu Jums jauku, saulainu, priecīgiem notikumiem bagātu vasaru! Tiksimies 1.septembrī! Direktore Ilona Lazdāne

<>


Jaunākās galerijas