Vingrošana pirmsskolā

04.04.2019 - 09.05.2019 kur : Cēres pamatskola

No 4.aprīļa, katru ceturtdienu, 6 nodarbību garumā Cēres pamatskolas pirmsskolas bērni darbojas projektā Nr.9.2.4.2/16/I/080 “Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā”. Nodarbības vingrošanā vadīs Agnese Loķe.

Pirmā nodarbība jau ir notikusi un bērni vingroja ar aizrautību!

5.starptautiskā tikšanās un LTTA Turcijā

05.05.2019 - 11.05.2019

Cēres pamatskola no 2017. gada 1. septembra līdz 2019. gada 31. augustam ņem dalību Erasmus+ KA2 stratēģiskās sadarbības partnerību projektā “Reading without borders” (Nr.2017-BG01-KA219-036237_9)

No 5.-11. maijam Turcijā, Ankarā, Sehit Abdulkadir Yuzbasioglu Ortaokulu skolā notika 5. starptautiskā tikšanās un LTTA. Tajā piedalījās skolnieces Samanta Bētiņa, Aleksa Valtere un skolotājas Iluta Reinsone, Ilona Lazdāne.

Skola atrodas Ankaras daļā, ko sauc par Eryaman. Skolā mācās ap tūkstoti skolēnu (5.-8.klase) un strādā 62 skolotāji. Katrā klašu telpā ir interaktīvā tāfele, ko var paslēpt aiz parastas tāfeles. Klases ir vienkārši iekārtotas. Skolai ir plašs pagalms un sava sporta zāle.

Tikām sagaidīti ar direktora uzrunu un nelielu koncertu. Iestādījām Erasmus+ koku skolas apstādījumos, kā piemiņu no projekta. Un tūlīt arī skolēnu LTT aktivitātes: Dzejas festivāls, radošā darbnīca - marmorēšanas māksla, turku dejas soļu apgūšana. Projekta koordinatori, savukārt, apsprieda paveikto un pārrunāja vēl veicamo līdz projekta beigām.

Turcijas partneri bija sagatavojuši arī plašu kultūras un vēstures mantojuma apskates programmu: pabijām Anatolian Civilizācijas muzejā, Rotaļlietu muzejā, senākajā Ankaras pilsētas daļā, apmeklējām Kappadokijas alu un klinšu veidojumu zemi. Piedalījāmies māla trauku veidošanas darbnīcā. Kizilkahamam dabas parkā spēlējām dažādas spēles un baudījām atvadu pikniku pirms došanās mājās.

Skolēnu iegūtā pieredze: kā dzīvo citā valstī, kāds ir viesģimenes dienas ritms, cik viesmīlīgi ir turki. Skolēniem bija iespēja vingrināt savas angļu valodas prasmes.

Šīs piecas dienas pagāja nemanot un bija ļoti grūti šķirties, it īpaši zinot, ka šī ir projekta pēdējā tikšanās. Priekšā vēl dažas aktivitātes un tad noslēguma atskaites sagatavošana. Bet ceram, ka būs arī citi projekti, kuros labprāt iesaistīsimies!

Pašu mazāko pirmsskolas bērnu ekskursija

15.05.2019 09:00 - 11:00

15. maijā Cēres pamatskolas paši mazākie pirmsskolas bērni devās savā garākajā šī mācību gada pārgājienā uz "Dunduru" mājām, lai apskatītu, samīļotu un pabarotu auklītes Aivitas trušus.

Bija tik daudz apskatāma jau pa ceļam: ziedošais rapsis lielā laukā, lielie traktori uz ceļa, govis aplokā.

Bērni paši saplūca zālīti trušiem, bija sagādāti arī burkāni ar ko pacienāt mazos dzīvnieciņus.

Paspēlēja arī bumbu un visi kopā nofotografējās atmiņai.

Pēdējā Zvana svētki

15.05.2019 10:30 - 12:00 kur : Cēres pamatskola

15. maijā Cēres pamatskolas 9.klases skolēni svinēja savus "Pēdējā zvana" svētkus!

Veiksmi  un izdošanos eksāmenos!!!