Slēpošana

05.02.2018 - 23.02.2018 kur : Cēres pamatskola

Šogad laiks mūs lutina ar sniegu. Cēres skolēniem ir iespēja izmantot skolas slēpes un kārtīgi izslēpoties! Šoreiz foto mirkļos 5.-6. klases slēpotāji!

Paldies skolotājam Aivaram!!!

Veselīgs uzturs

09.02.2018 kur : Cēres pamatskola

9. februārī Cēres pamatskolā ar lekciju "Veselīgs uzturs un veselīgi našķi"  un praktisku nodarbību viesojās Guna Rijkure (Uztura speciāliste, Mg Uztura zinātnē). Lekcija noritēja ar projekta "Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā" (Projekta numurs 9.2.4.2/16/1/080) atbalstu.

Valentīndiena 2018

14.02.2018 13:30 - 15:00 kur : Cēres pamatskola

Kā jau katru gadu arī šogad norisinājās Valentīndienas pasākums, kurā sapulcējās skolēni no 5.-9. klasei, lai vienotos kopīgās spēlēs, atjautības uzdevumos un kaut nedaudz iegūtu informāciju, kas ir Valentīndiena un kāpēc to atzīmē.

Katru gadu noskaidrojam skolas “Miss un Misters”. Šogad skolas Miss – Elizabeta Heinsone un Misters – Emīls Lagzdiņš.

Gan zēniem, gan meitenēm bija arī mājas darbs – uzrakstīt kāda sev tīkama cilvēka raksturojumu, zēniem par meitenēm un meitenēm par zēniem. Kad raksturojumu nolasīja, tad pārējie varēja minēt.

Un tālāk spēles, dejas…. “Dejo uz avīzes”, “Gredzens un salmiņš”, “Dari pats!”...

Bija interesanti un jautri!

Organizētāji 9. klase