Karjeras nedēļa

09.10.2017 - 13.10.2017 kur : Cēres pamatskola

Karjeras nedēļa ir Valsts izglītības attīstības aģentūras un Nodarbinātības Valsts aģentūras aizsākta tradīcija, kad visā Latvijā norisinās karjeras atbalsta pasākumi. Tradicionāli šī nedēļa ir oktobra 2.nedēļa.

Karjeras nedēļa norisinājās no 9. līdz 15. oktobrim Cēres skolā. Audzināšanas stundā skolēni kopā ar audzinātājiem pārrunāja savas nākotnes ieceres. Skolēni varēja iepazīties ar informāciju par populārākajām profesijām.

24. oktobrī 7.-9. klases skolēni apmeklēs Kandavas novada uzņēmējus, ar Kandavas novada Izglītības pārvaldes realizētā ESAF Karjeras atbalsta projektu vispārējās izglītības iestādēm atbalstu.

Talka

20.10.2017 11:30 - 13:30 kur : Cēres pamatskola

Pēdējā darba dienā pirms rudens brīvdienām skolā tika rīkota talka, lai sagrābtu un savāktu nokritušās lapas un sakārtotu skolas teritoriju.

Karjeras diena

24.10.2017 09:30 - 17:00

24. oktobrī Eiropas Savienības fondu darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" projekta "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros Cēres pamatskolas 7.-9. klašu skolēni piedalījās mācību ekskursijā, kur skolēni izzināja un iepazina dažādu profesiju darba pasauli, tika rosināti pieņemt karjeras lēmumus.

Skolēni pētīja divas dažādas lauku sētas un lauku tūrisma iespējas, uzzināja kādas zināšanas un prasmes nepieciešamas, lai veiktu šo uzņēmējdarbības veidu. Iepazinās ar darba vidi kokapstrādes uzņēmumā, kokapstrādes ražotnes darbības jomām un profesijām, kas nepieciešamas uzņēmuma sekmīgai darbībai. Šokolādes ražotnē skolēni iepazinās ar ražotnes darbu un ražošanas procesā iesaistītajām profesijām. Skolēniem pašiem bija iespēja izmēģināt savus spēkus šokolādes liešanā. Skolēniem bija iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus un saņemt atbildes.

Paldies dalībniekiem! Paldies Antrai Gaisai, Normundam Štofertam, Signei Ezeriņai un Pūres Šokolādes kolektīvam par laipno uzņemšanu!