Pieminot Jāni Briedi

10.11.2017 12:00 - 12:30 kur : Cēres pamatskola

Lāčplēsis un Mārtiņi

10.11.2017 12:30 - 14:00 kur : Cēres pamatskola

Kā jau katru gadu, arī šogad, gan dienu pirms Lāčplēša dienas, skolas zēni sacentās par titulu "Cēres Lāčplēsis". Visdažādākajās aktivitātēs sīvā cīņā titulus izcīnīja 1.-4. klašu grupā - Aksels Kuzmins, 5.-7.klašu grupā - Madars Hanbergs, 8.-9.klašu grupā - Otto Fedukovičs.

Pēc cīņām visi kopā mielojāmies pie Mārtiņdienas galda. Tēma "Maize" - katrai klasei bija jāsagatavo kāds maizes ēdiens - grauzdiņi, sviestmaizes, karstmaizes, bulciņas...

Pirmās palīdzības stunda

13.11.2017 08:30 - 09:10 kur : Cēres pamatskola

Pirmdien, 13. novembrī, skolēni un skolotāji pulcējās uz pirmās palīdzības stundu, ko vadīja Cēres pagasta feldšere Aina Lazdāne. Atkārtojām, nostiprinājām un pilnveidojām savas zināšanas par pirmās palīdzības sniegšanu, kā arī varējām praktiski izmēģināt gan saites uzlikšanu brūces gadījumā, gan elpināšanā, gan ko darīt lūzuma gadījumā.

Cildens mans novadiņš

15.11.2017 13:00 - 15:00

15.novembrī Cēres pamatskolas 8.-9. klašu skolēni devās uz Kandavu, lai piedalītos konkursā "Cildens mans novadiņš". Šī gada tēma "Piecas lietas, ar ko lepojos manā pagastā". Skolēni prezentēja sevi, piedalījās erudīcijas konkursā, ko vērtēja žūrija - novada priekšsēdētāja un novada pagastu pārvalžu vadītāji. Atrādīja savu mājas darbu - īsfilmu par savu pagastu.

Nobeigumā - Pateicības raksts un garšīgais kliņģeris no mūsu pārvaldes vadītājas Maijas. Paldies!

Koncerts Latvijai

17.11.2017 12:00 - 13:00 kur : Cēres pamatskola

17. novembrī Cēres pamatskolā ar svinīgu koncertu atzīmēja Latvijas valsts proklamēšanas 99. gadadienu.

Vēlējumus visiem svētkos teica skolas direktore Juta Reinsone un Kandavas novada dome priekšsēdētājas vietniece Gunda Cīrule.

Uzstājās Cēres sieviešu ansamblis, skolas ansamblis un 8.-9.klašu audzēkņi kopā ar skolotājiem literārā montāžā.