Skolotāju diena 2018

05.10.2018 09:00 - 12:00

Jau par tradīciju ir kļuvis, ka Skolotāju dienu organizē un stundas saviem skolasbiedriem vada devītā klase.

Devītie savus skolotājus pārsteidza. Viss noorganizēts augstā līmenī. Katra klase sagatavojusi apsveikumu: dziesmu vai dzejoli,  vai deju, vai jaukus vārdus. Un protams puķes!

Paši devītie bija radījuši filmu saviem skolotājiem!

Milzīgs paldies!!! Tas bija pārsteigums!!!

Karjeras nedēļa

08.10.2018 - 12.10.2018 kur : Cēres pamatskola

Nedēļa no 8.oktobra līdz 12.oktobrim visā valstī bija Karjeras nedēļa.

Cēres pamatskolā jau iepriekšējā nedēļā iepazina Ugunsdzēsēja un glābēja profesiju. Par saviem pienākumiem stāstīja un aprīkojumu parādīja ugunsdzēsējs Aivars. Aprīkojumu varēja piemērīt un noskaidrot cik smags ir specapģērbs.

Karjeras nedēļā skolēni no 5.-9. klasei pētīja kādas prasmes un iemaņas ir nepieciešamas darbam, kuru vēlētos strādāt. Skolēni meklēja arī kādā veidā un kur to var apgūt. Profesiju izvēle visdažādākā: mums būs gan sportisti (futbolisti), gan fotogrāfi, gan vizāžisti, gan šoferi, pat programmētājs.

Futbola sacensības 7:7

10.10.2018 09:00 - 12:00 kur : Cēres pamatskola

10.oktobrī Cēres pamatskolā notika telpu futbola sacensības starp Kandavas novada skolām.

Vidējā grupā (2005./2006.g.dzimušie) piedalījās 5 komandas. Uzvarēja Kandavas k. Mīlenbaha vidusskolas komanda, otrajā vietā atstājot KIVS komandu, bet trešie palika mājinieki – Cēres pamatskolas komanda.

2003./2004.g. dzimušo grupā: 1.vieta Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolai, 2.vieta – Cēres pamatskolai, 3.vieta – Zantes pamatskolai.

Jāatzīmē, ka Zemītes un Cēres pamatskolu komandās spēlēja arī meitenes, kuras meistarības ziņā neatpalika no zēniem.

Paldies dalībniekiem!!!