Karjeras diena

24.10.2017 09:30 - 17:00

24. oktobrī Eiropas Savienības fondu darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" projekta "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros Cēres pamatskolas 7.-9. klašu skolēni piedalījās mācību ekskursijā, kur skolēni izzināja un iepazina dažādu profesiju darba pasauli, tika rosināti pieņemt karjeras lēmumus. 

Skolēni pētīja divas dažādas lauku sētas un lauku tūrisma iespējas, uzzināja kādas zināšanas un prasmes nepieciešamas, lai veiktu šo uzņēmējdarbības veidu. Iepazinās ar darba vidi kokapstrādes uzņēmumā, kokapstrādes ražotnes darbības jomām un profesijām, kas nepieciešamas uzņēmuma sekmīgai darbībai. Šokolādes ražotnē skolēni iepazinās ar ražotnes darbu un ražošanas procesā iesaistītajām profesijām. Skolēniem pašiem bija iespēja izmēģināt savus spēkus šokolādes liešanā. Skolēniem bija iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus un saņemt atbildes.

Paldies dalībniekiem! Paldies Antrai Gaisai, Normundam Štofertam, Signei Ezeriņai un Pūres Šokolādes kolektīvam par laipno uzņemšanu!

<>


Jaunākās galerijas