Ziemassvētku ieskaņas koncerts

Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir sācies. Cēres pamatskolā tas tika ieskandināts ar Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņu koncertu un mākslas nodaļas audzēkņu darbu izstādi. Ar aizturētu elpu mūsu skolas skolēni klausījās mazos un lielos vijolniekus, pianistus, saksofona spēli. Visus priecēja akordeonisti, kā arī popgrupas ‘’Taustiņi’’ priekšnesumi. Ar skaistām Ziemassvētku melodijām uzstājās kapela, kuras koncerta noslēguma priekšnesums deva īpaši pacilājošas emocijas.

Paldies pedagogiem par ieguldīto darbu jauno talantu mācīšanā. Liels paldies visiem audzēkņiem, kuri velta visu brīvo laiku, lai attīstītu savas spējas un talantus. Svētku laiks ir dāvināšanas laiks. Mēs ar lielu prieku saņēmām šo brīnišķīgo dāvanu- koncertu un izstādi. Vēlam visiem gaišus svētkus! Lai veicas Jaunajā gadā!

<>


Jaunākās galerijas